Opole

Wyróżnia nas zróżnicowana oferta betonowych zbiorników

Jeśli szukasz funkcjonalnego zbiornika i mieszkasz na terenie Opola lub którejś z pobliskich miejscowości, nasza oferta jest skierowana właśnie do Ciebie. Zajmujemy się produkcją i montażem różnych konstrukcji – możesz zdecydować się na przykład na szambo betonowe 10 m³, które ma solidne wieko oraz płyty najazdowe. W wariancie dwukomorowym posiada ono specjalną przegrodę, w której dochodzi do oddzielania ścieków grubych od płynnych. W naszej ofercie znajduje się również betonowy zbiornik na deszczówkę 10 000 l, a także piwniczka do przechowywania żywności czy narzędzi.

Dlaczego warto wybrać nasze usługi?

Każdy oferowany przez nas zbiornik został wykonany z betonu, który jest dodatkowo wzmacniany drutem żebrowanym Fi 8 mm oraz izolowany za pomocą masy asfaltowo-kauczukowej. Efektem jest wysoka odporność na zgniatanie, co pozwala eksploatować wykonane przez nas konstrukcje przez wiele lat, bez obaw o to, że szybko ulegną uszkodzeniu i trzeba je będzie wymienić na nowe.

Bez względu na to, czy zdecydujesz się na szambo betonowe 12 m³, czy Twój wybór padnie na betonowy zbiornik na deszczówkę 10 m³, montaż wykonamy w dogodnym dla Ciebie terminie. Dysponujemy niezbędnym sprzętem, a nasi pracownicy są odpowiedni wyszkoleni, co zapewnia sprawną i profesjonalną realizację usług. Jeśli nie wiesz, jakiego typu zbiornika potrzebujesz, zapewnimy Ci również kompleksowe doradztwo. Skorzystaj z naszej oferty już dziś.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty klientów z miast:

Poznań, Gniezno, Września, Leszno, Jarocin, Kalisz, Konin, Turek, Wolsztyn, Nowy Tomyśl, Zielona Góra, Inowrocław, Bydgoszcz, Nakło nad Notecią, Chojnice, Świece, Tuchola, Brodnica, Piła, Wałcz, Chodzież, Wągrowiec, Gdańsk, Elbląg, Ostróda, Olsztyn, Białystok, Bielsk Podlaski, Łomża, Wrocław, Lubin, Legnica, Trzebnica, Środa śląska, Oleśnica, Częstochowa, Kluczbork, Wieluń, Opole, Strzelce Opolskie, Bytom, Zabrze, Gliwice, Katowice, Tychy, Rybnik, Jastrzębie Zdrój, Bielsko Biała, Racibórz, Wisła, Żywiec, Istebna, Olsztyn, Jasna Góra, Dąbrowa Górnicza, Lubliniec, Oświęcim, Radomsko, Mińsk Mazowiecki, Kutno, Łódź, Warszawa, Rawa Mazowiecka, Tomaszów Mazowiecki, Płock, Piotrków Trybunalski, Sochaczew, Ostrów Wielkopolski, Sieradz, Bełchatów, Grodzisk Mazowiecki, Łowicz, Uniejów, Kępno, Skierniewice, Płońsk, Pułtusk, Legionowo, Pruszków, Garwolin, Piaseczno, Otwock, Marki oraz okolic.