Piła

Instalacja sanitarna jest istotna w każdym budynku, ale nie zawsze jest możliwość wykonania podłączenia do sieci zbiorczej. Wtedy też trzeba szukać alternatywy, a w tym doskonale sprawdzi się betonowe szambo. Właściciele nieruchomości z okolic Piły mogą zaopatrzyć się w nie, podejmując decyzję o współpracy z naszą firmą.

Trwałe szambo betonowe jednokomorowe i dwukomorowe – Piła i okolice

Jesteśmy na rynku od dawna, a szambo betonowe 10 m3, 12 m3 bądź o innej pojemności powstaje z zastosowaniem nowoczesnych technologii. Podczas produkcji wykorzystujemy wysokiej klasy materiały. Do wyboru są modele jednokomorowe i dwukomorowe. Szambo betonowe 12 m3, 10 m3, 8 m3 składa się z komory, płyty najazdowej i włazu. Modele dwukomorowe wyposażono w przegrodę pozwalającą na rozdzielenie nieczystości płynnych od tzw. grubych. Dodatkową izolację stanowi masa asfaltowo-kauczukowa. Zakup naszego szamba to inwestycja w najwyższą jakość i zbiornik, jaki będzie służyć przez wiele lat.

Zbiornik na deszczówkę – w trosce o ekologię

Nasza oferta obejmuje także zbiorniki na deszczówkę. Dostępny jest betonowy zbiornik na deszczówkę 10 m3 i 12 m3. Można zamówić również mniejsze modele o pojemności 4 m3, 5 m3, 8 m3. Jednak w większości przypadków uniwersalnym rozwiązaniem jest betonowy zbiornik na deszczówkę 10000 l. Pozyskaną w ten sposób wodę można wykorzystać na przykład do podlewania ogrodu. To rozwiązanie ekologiczne, a przy tym woda jest dla roślin bogatsza w minerały aniżeli ta z kranu.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty klientów z miast:

Poznań, Gniezno, Września, Leszno, Jarocin, Kalisz, Konin, Turek, Wolsztyn, Nowy Tomyśl, Zielona Góra, Inowrocław, Bydgoszcz, Nakło nad Notecią, Chojnice, Świece, Tuchola, Brodnica, Piła, Wałcz, Chodzież, Wągrowiec, Gdańsk, Elbląg, Ostróda, Olsztyn, Białystok, Bielsk Podlaski, Łomża, Wrocław, Lubin, Legnica, Trzebnica, Środa śląska, Oleśnica, Częstochowa, Kluczbork, Wieluń, Opole, Strzelce Opolskie, Bytom, Zabrze, Gliwice, Katowice, Tychy, Rybnik, Jastrzębie Zdrój, Bielsko Biała, Racibórz, Wisła, Żywiec, Istebna, Olsztyn, Jasna Góra, Dąbrowa Górnicza, Lubliniec, Oświęcim, Radomsko, Mińsk Mazowiecki, Kutno, Łódź, Warszawa, Rawa Mazowiecka, Tomaszów Mazowiecki, Płock, Piotrków Trybunalski, Sochaczew, Ostrów Wielkopolski, Sieradz, Bełchatów, Grodzisk Mazowiecki, Łowicz oraz okolic.