Uniejów

Szambo betonowe oraz zbiornik na deszczówkę – Uniejów i okolice

Potrzebny Ci betonowy zbiornik na deszczówkę? Chcesz założyć szambo betonowe na swojej posesji? Przygotowaliśmy specjalną ofertę dla Klientów z Uniejowa oraz okolicznych miejscowości. Jesteśmy producentem trwałych i niezawodnych konstrukcji. Proponujemy naszym Klientom zróżnicowane rozwiązania w tym:

  • szamba betonowe jedno i dwukomorowe,
  • zbiorniki na deszczówkę,
  • betonowe piwnice ogrodowe.

Chcesz dopasować szambo lub zbiornik na deszczówkę do indywidualnych potrzeb? Nasi specjaliści udzielą Ci kompleksowego wsparcia. W ofercie mamy m.in. betonowy zbiornik na deszczówkę 10000l. Konstrukcja jest wykonana z wysokiej klasy betonu B25 W8. Dodatkowo wzmacniamy ją drutem żebrowanym fi 8. Wnętrze szamba i zbiornika na deszczówkę ma izolację wykonaną z masy asfaltowo-kauczukowej. Przykładowe konstrukcje dostępne w naszym asortymencie to:

  • betonowy zbiornik na deszczówkę 10m3,
  • szambo betonowe 10m3,
  • szambo betonowe 12m3.

Zbiorniki są wyposażone w płyty najazdowe o różnej nośności. Jako element dodatkowy proponujemy wieko betonowe, żeliwne lekkie i żeliwne ciężkie o nośności do 40 ton. Dopasujemy wybraną konstrukcję do indywidualnych wymagań, rodzaju i natężenia ruchu oraz zakładanych obciążeń.

Betonowe piwniczki ogrodowe

Piwnice ogrodowe pozwalają w prosty sposób stworzyć przestrzeń do magazynowania wody, żywności oraz narzędzi. Tego typu konstrukcje są szczególnie przydatne w przypadku niepodpiwniczonych domów. Piwniczna betonowa to funkcjonalne rozwiązanie, które nie pogarsza estetyki posesji. Oferujemy piwnice ogrodowe betonowe o powierzchni 7,2 m2 i kubaturze ponad 15 m3. Proponujemy także wariant z przedsionkiem. Piwniczki betonowe wykonujemy z wysokiej jakości betonu, co podnosi trwałość i bezpieczeństwo całej konstrukcji.

Planujesz inwestycję w szambo betonowe? A może chcesz wybrać piwniczki ogrodowe betonowe? Skontaktuj się z nami. Przygotujemy indywidualną ofertę i zapewnimy kompleksowe wsparcie dla każdego Klienta z Uniejowa.