O nas

Jesteśmy producentem
szamb betonowych.

Firma zbiornikionline specjalizuje się w produkcji najwyższej jakości zbiorników betonowy o szerokim zastosowaniu m. in: szamba, zbiorniki na wodę deszczową i gnojowicę oraz piwnice przydomowe.


Głównym celem naszej firmy jest satysfakcja klienta oraz najwyższa jakość wytwarzanych produktów. Nasze zbiorniki są wykonywane z betonu B25 W8 dlatego przechodzą wszystkie testy szczelności. Ponadto każdy klient otrzymuje dokumentację tj.: gwarancja na 5 lat, atest higieniczny, aprobata ITB.


Wyszkolona kadra pracownicza, odpowiedni sprzęt m.in ciężarówki z dźwigiem HDS oraz zasobne zaplecze techniczne pozwalają na kompleksową obsługę naszych klientów.

Realizacje

Zapraszamy do przeglądania naszych dotychczasowych realizacji. Zajrzyj do naszej galerii i zobacz, jak możemy pomóc również Tobie!

Kontakt

Nie czekaj, zadzwoń lub napisz do nas i znajdź idealny zbiornik betonowy do swojego gospodarstwa domowego! Niezależnie od tego, czy potrzebujesz solidnego szamba, wytrzymałej piwnicy czy funkcjonalnego zbiornika na deszczówkę, jesteśmy tutaj, aby zapewnić Ci rozwiązania na miarę Twoich potrzeb. Skontaktuj się z nami już dziś i zbuduj swoją przyszłość na solidnych fundamentach ze Zbiornikami Online.

Formularz Kontaktowy