Gniezno

Wybierz wytrzymałe i pojemne zbiorniki oraz szamba betonowe

Jesteśmy producentem trwałych i funkcjonalnych zbiorników, takich jak szambo betonowe 12 m³ czy betonowy zbiornik na deszczówkę 10 000 l. Wykonujemy je z solidnego materiału – beton jest dodatkowo wzmacniany drutem żebrowanym Fi 8 mm oraz izolowany masą asfaltowo-kauczukową. Dzięki temu nasze zbiorniki wyróżniają się wyjątkową odpornością na zgniatanie.

Jaki jest zakres naszej działalności?

W ramach naszych usług zapewniamy wsparcie na etapie wyboru najlepszego rozwiązania – sprzedawane przez nas zbiorniki mają różną pojemność i kilka wariantów konstrukcji, dlatego doradzamy, jaki typ szamba czy piwniczki jest najlepiej dopasowany do potrzeb Klientów.

W ofercie firmy znajduje się szambo betonowe 10 m³ czy 12 m³, które:

  • wyposażono w płytę najazdową o masie 5 t lub 30 t oraz solidne wieko,
  • może mieć jedną bądź dwie komory – szambo dwukomorowe posiada specjalną przegrodę, w której ścieki grube są oddzielane od osadów płynnych.

Wykonujemy również betonowy zbiornik na deszczówkę 10 m³, który możemy doposażyć w czujnik napełnienia. Sprzedajemy ponadto piwniczki betonowe, służące do przechowywania żywności czy wody.

Zapewniamy profesjonalny montaż, który jest realizowany przy użyciu specjalistycznego sprzętu. Nasze usługi wykonujemy na terenie Gniezna i okolicznych miejscowości w terminach dogodnych dla Klientów.

Piwniczki ogrodowe betonowe

Szukasz praktycznej przestrzeni magazynowej wokół domu? Postaw na piwnice ogrodowe betonowe. To solidne konstrukcje wykonane z wysokiej klasy betonu. Z naszych rozwiązań skorzystało już wielu Klientów z Gniezna i okolicznych miejscowości. Piwniczka betonowa to idealne miejsce do przechowywania produktów spożywczych lub różnego rodzaju sprzętu. Dzięki tej konstrukcji unikniesz konieczności kosztownej rozbudowy domu. To świetny wybór dla osób zamieszkujących niepodpiwniczone domy.

Nasze piwniczki betonowe wyróżniają się doskonałymi parametrami izolacyjności termicznej. Pozwalają bezpiecznie przechowywać produkty, które wymagają stałej temperatury i wilgotności. Piwnice ogrodowe nie mają negatywnego wpływu na aranżację przestrzeni wokół domu. Dużym atutem jest zróżnicowanie dostępnych konstrukcji. Oferujemy piwniczki ogrodowe o wymiarach 300x240x 210 cm lub 350x240x250 cm. W ofercie mamy również wersję z przedsionkiem.

Wybierz praktyczne piwniczki ogrodowe i zadbaj o wygodne magazynowanie produktów oraz sprzętów. Postaw na ekonomiczne, trwałe i funkcjonalne rozwiązania.