Zbiorniki betonowe, piwnice ogrodowe -Garwolin

Przydomowe zbiorniki z betonu doskonale nadają się do gromadzenia zarówno ścieków i wody, jak i pożywienia. Jeśli są dobrze wykonane z wysokiej klasy kompozytu, można z nich korzystać przez lata. Właśnie takie konstrukcje proponujemy klientom z Garwolina i okolic.

Zbieraj deszczówkę i oszczędzaj wodę w zbiorniku betonowym

W naszej ofercie znajduje się betonowy zbiornik na deszczówkę 10 0000 l (10 m3), który pozwala na jej gromadzenie. Staje się zatem darmowym źródłem wody doskonale nadającej się do zraszania gruntu, podlewania kwiatów i nawadniania roślin. Można wykorzystać ją również do mycia samochodu czy elewacji nieruchomości, dlatego jest to rozwiązanie opłacalne zarówno dla Twojego portfela, jak i przyjazne środowiska.

Przechowuj produkty spożywcze w ogrodowej piwnicy betonowej

Zachęcamy mieszkańców Garwolina również do współpracy w ramach wykonania przydomowych ziemianek. Betonowe piwniczki ogrodowe są tak samo ekonomiczne i ekologiczne jak zbiorniki na deszczówkę, choć służą do przechowywania nie wody, lecz jedzenia. Właściwa temperatura i odpowiedni poziom wilgoci sprawiają, że oferowane przez naszą firmę piwnice do ogrodu idealnie spisują się w roli zewnętrznej spiżarni.

Zainwestuj w bezpieczne i szczelne szambo z betonu

Szczelne, solidne, trwałe i wytrzymałe – takie jest każde realizowane przez nasz zespół szambo betonowe 10 m3 czy 12 m3". Proponujemy również atrakcyjne ceny wszystkich przeznaczonych na nieczystości konstrukcji, które sprzedajemy w wersji jedno- i dwukomorowej.