Częstochowa

Szambo betonowe 10m3, 12m3 - Częstochowa

Nasza firma zajmuje się projektowaniem oraz produkcją solidnych zbiorników betonowych. Klientom z Częstochowy i okolic oferujemy wytrzymałe konstrukcje wykonane z wysokiej jakości betonu B25 W8. Każdy zbiornik jest dodatkowo wzmocniony drutem żebrowanym fi 8 oraz masą asfaltowo-kauczukową. Dużym atutem naszej oferty jest zróżnicowanie dostępnych konstrukcji. Klientom indywidualnym oraz przedsiębiorcom oferujemy:

  • jednokomorowe szambo betonowe o pojemności 4 m3, 5 m3, 6 m3, 8 m3, 10 m3 lub 12 m3,,
  • dwukomorowe szambo betonowe o pojemności 6 m3, 8 m3, 10 m3 lub 12 m3,
  • betonowy zbiornik na deszczówkę o pojemności 4 m3, 5 m3, 6 m3, 8 m3, 10 m3 lub 12 m3,
  • przydomową piwnicę betonową.

Jak wybrać najlepsze szambo betonowe lub zbiornik na deszczówkę?

Zastanawiasz się, czy wybrać szambo betonowe 10m3 czy zdecydować się na inną pojemność? Pomożemy Ci określić parametry dopasowane do Twoich potrzeb. Część zbiorników jest dostępna w wersji jedno i dwukomorowej. Drugi wariant pozwala sprawnie oddzielić grube ścieki, co umożliwia odprowadzenie oczyszczonej wody do gruntu. W obu wymienionych wersjach występuje również szambo betonowe 12m3.

Nasi specjaliści pomogą Ci także wybrać betonowy zbiornik na deszczówkę. Każdy model jest dostępny w dwóch wariantach płyty najazdowej i wieka. Betonowy zbiornik na deszczówkę 10m3 może być wyposażony w dodatkowy kominek oraz czujnik poziomu napełnienia.

Uważasz, że betonowy zbiornik na deszczówkę 10000l będzie zbyt mały? Skontaktuj się z nami, aby odebrać indywidualną ofertę przygotowaną pod kątem Twoich potrzeb.