Piotrków Trybunalski

Betonowe zbiorniki na deszczówkę, szamba 10m3, 12m3 i inne

Zbiorniki jednokomorowe lub dwukomorowe najwyższej jakości? Tak to tutaj! Oferujemy najlepsze produkty w rejonie Piotrków Trybunalski i nie tylko. Sprawdzą się wszędzie tam, gdzie nie masz możliwości podpięcia się do zbiorczej kanalizacji. Szambo betonowe 10m3 lub szambo betonowe 12m3 to topowe produkty w naszej ofercie. Cechuje je prosta, przemyślana konstrukcja oraz możliwość wyboru rodzaju płyty nasadowej czy wieka. Dzięki temu otrzymujesz szambo betonowe dopasowane do potrzeb i możliwości danej inwestycji.

Na uwagę zasługuje także betonowy zbiornik na deszczówkę 10000l. To specjalnie opracowane produkty, które cechuje wysoka odporność na zgniatanie. Betonowy zbiornik na deszczówkę 10m3 to także możliwość dopasowania pojemności tak, by odpowiadał potrzebom inwestycji czy wymaganiom projektanta. Każdy z naszych betonowych zbiorników wykonany jest z betonu B25 W8. Gwarantuje to pozytywny wynik we wszelkich testach szczelności. Mieszkając w Piotrkowie Trybunalskim zyskujesz pewność sprawdzonych produktów, z atestem higienicznym i aprobatą ITB. To szalenie ważne, jeśli zależy Ci na długoletnim użytkowaniu i braku awarii.

Naszych klientów z Piotrkowa Trybunalskiego i okolic obsługujemy kompleksowo – jest to możliwe dzięki temu, że posiadamy świetne zaplecze sprzętowe i techniczne. Zaufaj naszemu doświadczeniu w branży. Kup szambo betonowe 10m3 lub betonowy zbiornik na deszczówkę i ciesz się najwyższej jakości rozwiązaniami od zaraz!