Jarocin

Betonowy zbiornik na deszczówkę – Jarocin i okolice

Szukasz dostawcy, który zaproponuje Ci trwałe i niezawodne szambo betonowe? W ofercie mamy duży wybór tego typu konstrukcji w dobrej cenie. Realizujemy zlecenia dla Klientów z Jarocina i okolicznych miejscowości. Nasz betonowy zbiornik na deszczówkę jest wykonany z wysokiej klasy betonu B25 W8. Dodatkowo wzmacniamy całą konstrukcję drutem żebrowanym fi 8. Każde szambo betonowe ma także specjalną izolację wykonaną z masy asfaltowo-kauczukowej. Staramy się podchodzić indywidualnie do każdego zlecenia. Dlatego w naszej ofercie dla Klientów z Jarocina znajdziesz konstrukcje o różnej specyfikacji.

Oferujemy szamba betonowe jedno i dwukomorowe. Produkujemy konstrukcje o różnej pojemności. W asortymencie mamy m.in.:

  • betonowy zbiornik na deszczówkę 10 m3,
  • szambo betonowe 12 m3.

Betonowy zbiornik na deszczówkę 10000l jest dostępny w wariancie jedno i dwukomorowym. Szambo betonowe 10 m3 może być wyposażone w płyty najazdowe o różnej nośności. Dodatkowym elementem jest także wieko betonowe, żeliwne lekkie i żeliwne ciężkie o nośności do 40 ton. To ułatwia nam dopasowanie konstrukcji do specyfiki danego miejsca, a także rodzaju i natężenia ruchu.

Piwnice ogrodowe betonowe

Piwnice ogrodowe to idealny sposób na zwiększenie przestrzeni do magazynowania żywności lub sprzętów. Tego typu konstrukcje często wybierają właściciele niepodpiwniczonych domów. Piwniczka betonowa to funkcjonalne i ekonomiczne rozwiązanie. Nie wymaga rozbudowy domu i ponoszenia związanych z tym kosztów. Piwniczki ogrodowe wykonujemy z wysokiej klasy betonu. Proponujemy kilka wariantów w tym konstrukcję wyposażoną w przedsionek. Piwniczki ogrodowe betonowe mają powierzchnię 7,2 m2 i kubaturę ponad 15 m3.

Chcesz zainwestować w szambo betonowe lub piwniczki betonowe? Skontaktuj się z nami. Pomożemy Ci wybrać konstrukcję idealnie dopasowaną do Twoich potrzeb.