Gdańsk

Zbiorniki betonowe na deszczówkę, szambo betonowe 10m3, 12m3 – Gdańsk i okolice

Mieszkasz w Gdańsku, ale nie masz podłączenia do kanalizacji zbiorczej? Żaden problem! Mamy dla Ciebie rozwiązanie, a jest nim szambo betonowe.

W naszej ofercie posiadamy szambo betonowe 10m3 oraz szambo betonowe 12m3, które są doskonałym rozwiązaniem dla domów, które chcą zadbać o odpowiednie odprowadzanie ścieków, ale nie mają dostępu do miejskiej kanalizacji. Oferowane przez nasz szamba są wykonane z bardzo trwałych materiałów, a dodatkowo zostały wzmocnione drutem żebrowym fi8. Aby zapewnić pełną ochronę środowiska i zabezpieczyć ziemię przed przedostawaniem się do niej zanieczyszczeń każde szambo izolujemy masą asfaltowo-kauczukową.

Wszystkie szamba wyposażone są w szczelne wieka, która zapobiegają także wydobywaniu się nieprzyjemnych zapachów.

Ale to nie wszystko. Jeśli chcesz dbać o środowisko wybierz stworzony przez nas betonowy zbiornik na deszczówkę 1000l. Dzięki niemu zadbasz o zebranie wody z opadów, a następnie wykorzystasz ją do podlewania ogródka i roślin znajdujących się w niej.

Gdański i okolice mogą skorzystać z naszej oferty i dopasować swoje zamówienie do potrzeb. W ofercie znajdziesz szamba betonowe o różnych pojemnościach, a także betonowy zbiornik na deszczówkę o pojemności 10m3, 12m3 lub mniejsze.

Chcesz poznać szczegóły oferty? Skontaktuj się z nami! Czekamy na Twój telefon.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty klientów z miast:

Poznań, Gniezno, Września, Leszno, Jarocin, Kalisz, Konin, Turek, Wolsztyn, Nowy Tomyśl, Zielona Góra, Inowrocław, Bydgoszcz, Nakło nad Notecią, Chojnice, Świece, Tuchola, Brodnica, Piła, Wałcz, Chodzież, Wągrowiec, Gdańsk, Elbląg, Ostróda, Olsztyn, Białystok, Bielsk Podlaski, Łomża, Wrocław, Lubin, Legnica, Trzebnica, Środa śląska, Oleśnica, Częstochowa, Kluczbork, Wieluń, Opole, Strzelce Opolskie, Bytom, Zabrze, Gliwice, Katowice, Tychy, Rybnik, Jastrzębie Zdrój, Bielsko Biała, Racibórz, Wisła, Żywiec, Istebna, Olsztyn, Jasna Góra, Dąbrowa Górnicza, Lubliniec, Oświęcim, Radomsko, Mińsk Mazowiecki, Kutno, Łódź, Warszawa, Rawa Mazowiecka, Tomaszów Mazowiecki, Płock, Piotrków Trybunalski, Sochaczew, Ostrów Wielkopolski, Sieradz, Bełchatów, Grodzisk Mazowiecki, Łowicz, Uniejów, Kępno oraz okolic.