Zbiorniki betonowe, piwnice ogrodowe – Gdańsk

Zbiorniki betonowe na deszczówkę, szambo betonowe 10m3, 12m3 – Gdańsk i okolice

Mieszkasz w Gdańsku, ale nie masz podłączenia do kanalizacji zbiorczej? Żaden problem! Mamy dla Ciebie rozwiązanie, a jest nim szambo betonowe.

W naszej ofercie posiadamy szambo betonowe 10m3 oraz szambo betonowe 12m3, które są doskonałym rozwiązaniem dla domów, które chcą zadbać o odpowiednie odprowadzanie ścieków, ale nie mają dostępu do miejskiej kanalizacji. Oferowane przez nasz szamba są wykonane z bardzo trwałych materiałów, a dodatkowo zostały wzmocnione drutem żebrowym fi8. Aby zapewnić pełną ochronę środowiska i zabezpieczyć ziemię przed przedostawaniem się do niej zanieczyszczeń każde szambo izolujemy masą asfaltowo-kauczukową.

Wszystkie szamba wyposażone są w szczelne wieka, która zapobiegają także wydobywaniu się nieprzyjemnych zapachów.

Ale to nie wszystko. Jeśli chcesz dbać o środowisko wybierz stworzony przez nas betonowy zbiornik na deszczówkę 1000l. Dzięki niemu zadbasz o zebranie wody z opadów, a następnie wykorzystasz ją do podlewania ogródka i roślin znajdujących się w niej.

Gdański i okolice mogą skorzystać z naszej oferty i dopasować swoje zamówienie do potrzeb. W ofercie znajdziesz szamba betonowe o różnych pojemnościach, a także betonowy zbiornik na deszczówkę o pojemności 10m3, 12m3 lub mniejsze.

Chcesz poznać szczegóły oferty? Skontaktuj się z nami! Czekamy na Twój telefon.