Rybnik

Szamba i zbiorniki na deszczówkę – Rybnik i okolice

Nasza firma zajmuje się produkcją wysokiej jakości zbiorników betonowych. Projektowane przez nas konstrukcje charakteryzują się trwałością i szczelnością. Szamba betonowe o różnej pojemności stanowią nieodłączny element gwarantujący prawidłowe funkcjonowanie instalacji sanitarnych. Realizujemy zlecenia dla klientów prywatnych oraz firm działających na terenie Rybnika i okolicznych miejscowości. Stosujemy najwyższej jakości materiały, w tym beton B25 W8, z którego odlewamy nasze zbiorniki. Całą konstrukcję dodatkowo wzmacniamy drutem żebrowanym fi 8 oraz izolowany masą asfaltowo-kauczukową.

Naszym klientom oferujemy m.in.:

W asortymencie mamy również zbiorniki betonowe o pojemności 4, 5, 6 , 8, 10 i 12 m3. Dla każdej konstrukcji klient może wybrać:

  • płytę najazdową w wersji standard lub o nośności 5t i 30t,
  • wieko betonowe lub z żeliwa lekkiego i ciężkiego,
  • dodatkowy kominek,
  • czujnik napełnienia zbiornika.

Betonowy zbiornik na deszczówkę

W ofercie dla klientów z Rybnika i okolic mamy również betonowe zbiorniki na deszczówkę oraz piwnice. Mocne konstrukcje cechują doskonałymi parametrami technicznymi. Dużą popularnością cieszy się betonowy zbiornik na deszczówkę 10m3. W ofercie mamy także konstrukcje o innej pojemności. Każdą z nich możemy wyposażyć w dodatkowy kominek. Betonowy zbiornik na deszczówkę 10000l wykazuje dużą odporność na siły oddziałujące z zewnątrz. Wszystkie nasze konstrukcje są objęte 5-letnią gwarancją.

Postaw na sprawdzonego dostawcę wysokiej klasy zbiorników betonowych. Wybierz szambo dopasowane do indywidualnych potrzeb.