Zbiorniki betonowe, piwnice ogrodowe – Grodzisk Mazowiecki

Betonowe zbiorniki, szamba – Grodzisk Mazowiecki i okolice

W miejscowościach, w których podłączenie do zbiorczego systemu kanalizacyjnego jest niemożliwe, trzeba postawić na alternatywne rozwiązanie. Propozycją, jaka sprawdzi się w tym dobrze, jest szambo betonowe 10 m3 lub 12 m3. Zbiorniki wykonane z tego materiału cechują się wyjątkową wytrzymałością, a tylko wysokiej jakości produkty znajdują się w naszej ofercie. Zaopatrzyć się w nie mogą m.in. mieszkańcy z okolic Grodziska Mazowieckiego.

Szambo betonowe – rozwiązanie na lata

Potrzeby naszych Klientów są inne, dlatego zadbaliśmy o to różnorodność oferty. W sprzedaży jest szambo betonowe 12 m3, 10 m3, 8 m3. Dostępna jest opcja jednokomorowa i dwukomorowa, w której jest przegroda rozdzielająca nieczystości. Decydując się na zakup szamba, każdy inwestor chce, by niezawodnie służyło przez lata. Już sam w sobie beton jest materiałem bardzo trwałym, a dodatkowo konstrukcję wzmocniliśmy drutem żebrowanym fi 8. Zbiorniki posiadają dodatkową izolację w postaci masy asfaltowo-kauczukowej.

Betonowe zbiorniki na deszczówkę

Poza szambami w nasz asortyment włączyliśmy betonowy zbiornik na deszczówkę 10000 l, 8 000 l, 6000 l, czy 4 000 l. Pozyskaną w ten sposób wodę można wykorzystać m.in. do podlewania ogrodu lub mycia podjazdu. Betonowy zbiornik na deszczówkę 10 m3 lub mający inną objętość jest dobrą alternatywą dla zbiorników z tworzywa sztucznego. Beton jest nieporównywalnie trwalszy od tańszych odpowiedników.