Zbiorniki betonowe, piwnice ogrodowe – Łowicz

Szamba, zbiorniki i piwniczki betonowe – bogata oferta dla Łowicza

Jesteśmy producentem zbiorników betonowych, które wytwarzany i montujemy na terenie Łowicza i w okolicach. W naszej ofercie znajdują się m.in. zasobniki na deszczówkę o pojemności 10 000 l, szamba o objętości 10 m3 czy 12 m3 oraz piwniczki i piwnice ogrodowe. Wszystkie konstrukcje powstają ze starannie wyselekcjonowanego kompozytu, który gwarantuje pożądane właściwości mechaniczne – odporność, trwałość i szczelność.

Trwałe, praktyczne i odporne zbiorniki betonowe

Tworzymy konstrukcje, które spełniają najwyższe kryteria jakościowe i w zakresie bezpieczeństwa. Zaprojektowane przez doświadczonych i wykwalifikowanych inżynierów, wyróżniają się precyzją wykonania. Betonowy zbiornik na deszczówkę (m.in. 10 000 l i 10 m3), szambo (m.in. 12 m3), piwnice i piwniczki ogrodowe oraz pozostałe nasze produkty mogą być wyposażone m.in. w czujniki poziomu cieczy, dodatkowe komory i inne przydatne elementy.

Oferujemy konstrukcje o różnych parametrach, które mają odmienną pojemność, wielkość i funkcjonalność, jednak wszystkie doskonale spełniają swoje zadanie. Niezależnie od tego, czy chodzi o betonowe zbiorniki na deszczówkę mieszczące 10 000 l wody i osiągające objętość 10 m3, szamba 12 m3, piwniczki i piwnice ogrodowe, czy jakiekolwiek inne produkty, są one doskonale przystosowane do eksploatacji nawet w wymagających, trudnych warunkach. Zapraszamy do współpracy klientów z Łowicza i okolic!