Tychy

Betonowe zbiorniki na wodę oraz ścieki – Tychy i okolice

Nasza firma specjalizuje się w produkcji zbiorników betonowych na wodę deszczową, ścieki czy gnojowicę. Dysponujemy wyszkoloną kadrą pracowniczą oraz nowoczesnym sprzętem. Dzięki temu jesteśmy w stanie obsługiwać klientów w sposób kompleksowy. Realizujemy zlecenia na terenie Tychów i okolic. Naszym priorytetem jest wysoka jakość produkowanych zbiorników. Szamba betonowe odlewane są z betonu B25 W8. Dzięki temu bez problemu przechodzą wszystkie testy szczelności. Każdy zbiornik jest wzmacniany drutem żebrowanym fi 8 oraz masą asfaltowo-kauczukową.

Nasz asortyment obejmuje m.in.:

Oferujemy również szamba betonowe o pojemności 4, 5, 6 i 8 m3. Konstrukcje mogą być wyposażone w:

  • dwa warianty płyty najazdowej,
  • trzy warianty wieka,
  • czujnik napełnienia,
  • dodatkowy kominek.

Zbiorniki na deszczówkę o różnej pojemności

Ważnym elementem naszej oferty są betonowe zbiorniki na deszczówkę. Konstrukcje występują w kilku wariantach pojemności i wyposażenia. Do ich produkcji wykorzystujemy najwyższej jakości materiały. Dużą popularnością cieszy się szczególnie betonowy zbiornik na deszczówkę 10 m3. To uniwersalna konstrukcja, którą cechuje wysoki poziom szczelności. Betonowy zbiornik na deszczówkę 10000l to tylko jeden z dostępnych wariantów.

Każdy zbiornik objęty jest 5-letnią gwarancją. Po realizacji zlecenia otrzymasz od nas także atest higieniczny oraz aprobatę ITB. Postaw na wysokiej klasy zbiorniki betonowe i dobierz parametry dopasowane do Twoich potrzeb.