Kępno

Szamba, zbiorniki, piwniczki betonowe – warto skorzystać z naszej szerokiej oferty

Mieszkańców Kępna i pobliskich miejscowości zachęcamy do kontaktu z nami zawsze wtedy, gdy szukają odpornych na działanie czynników zewnętrznych konstrukcji. W naszej ofercie znajduje się szambo betonowe 12 m³, pozwalające skutecznie zagospodarować nieczystości, a także betonowy zbiornik na deszczówkę 10 000 l, umożliwiający gromadzenie wody niezbędnej na przykład do podlewania ogrodu. Produkujemy również piwnice ogrodowe betonowe, które mogą funkcjonować jako dodatkowe magazyny żywności.

Nasze produkty wyróżnia wyjątkowa wytrzymałość. Decyduje o tym wysokiej klasy beton, wzmocnienie za pomocą drutu żebrowanego FI 8 mm oraz izolacja przy wykorzystaniu masy asfaltowo-kauczukowej. Dodatkowym atutem, jeśli wybierzesz na przykład szambo betonowe 10 m³, jest płyta najazdowa o obciążeniu do 30 ton. Wytwarzane przez nas zbiorniki czy piwniczki betonowe możesz eksploatować przez wiele lat bez obaw o to, że ulegną uszkodzeniu.

Nasz betonowy zbiornik na deszczówkę 10 m³ oraz piwniczka betonowa wypełnią wszelkie Twoje potrzeby

Staramy się w możliwie najszerszym stopniu odpowiadać na potrzeby rynku, dlatego każdy z naszych wyrobów dopasujesz do indywidualnych wymagań. Masz do wyboru szambo jedno- albo dwukomorowe, a także zbiornik na deszczówkę o pojemności od 4 000 do 12 000 l – w przypadku obu konstrukcji możesz wybrać rodzaj płyty najazdowej i wieka.

Jeśli chodzi o piwnice ogrodowe, możesz zdecydować się na tradycyjny magazyn albo pomieszczenie z przedsionkiem. Piwniczki ogrodowe betonowe zapewniają świetną izolacyjność termiczną, co sprawia, że w ich ramach bezpiecznie przechowasz napoje czy narzędzia.