Zbiorniki betonowe, piwnice ogrodowe – Warszawa

Betonowe zbiorniki – prosty sposób na instalację sanitarną w Warszawie i okolicach

W miastach wszelkie ścieki odpływają siecią zbiorczą. Ale w mniejszych miejscowościach lub wsiach pod Warszawą odprowadzenie ścieków należy do właściciela posesji. Jeśli szukasz więc sposobu na to, jak odprowadzać ścieki właściwie, to odpowiedzią są szamba betonowe.

W naszej ofercie posiadamy szamba o różnej pojemności. Zamówisz u nas szambo betonowe 10m3, które doskonale sprawdzi się dla mniejszych domów lub na ogródkach działkowych. Pojemność zależy od potrzeb i możliwości konstrukcyjnych. Możesz także wybrać szambo betonowe 12m3 lub większe. Każde z nich może mieć jedną lub dwie komory. Zamówienie możemy też dowolnie modyfikować, aby sprostać Twoim potrzebom.

Ochrona środowiska dzięki betonowym zbiornikom

Betonowe szamba są szczelne, spełniają wszystkie normy bezpieczeństwa oraz zapobiegają przedostawaniu się ścieków do wód gruntowych. Tym samym zapobiegają ich zanieczyszczeniu. To rozwiązanie, które sprzyja ochronie środowiska.

Tak jak betonowy zbiornik na deszczówkę 1000l. Zamiast zużywać wodę gruntową do podlewania roślin, wykorzystaj tą, która zebrała się w zbiorniku. To doskonałe rozwiązanie także na czas suszy, kiedy woda gruntowa jest niezwykle cenna.

Zamów u nas betonowy zbiornik na deszczówkę 10m3 , aby oszczędzać wodę w Warszawie, chronić środowisko i cieszyć się praktycznym rozwiązaniem.