Rawa Mazowiecka

Szamba betonowe oraz zbiorniki na deszczówkę – Rawa Mazowiecka i okolice

Chcesz założyć na swojej posesji szambo betonowe albo zbiornik na deszczówkę? Powinieneś postawić na sprawdzone rozwiązania, które zapewniają wysoką jakość i trwałość. Od lat specjalizujemy się w kompleksowej realizacji tego typu zleceń. Naszym wyróżnikiem jest duże doświadczenie oraz długa lista realizacji na terenie Rawy Mazowieckiej i okolicznych miejscowości.

Oferowane przez nas szamba i zbiorniki na deszczówkę są wykonywane z wysokiej klasy betonu B25 W8. Ich konstrukcja jest wzmacniana drutem żebrowanym fi 8. Każdy zbiornik posiada dodatkową izolację wykonaną z masy asfaltowo-kauczukowej. Wszystkie zlecenia traktujemy w sposób indywidualny.

Wytrzymałe i szczelne szamba betonowe

Zastanawiasz się, jakie szambo betonowe lub zbiornik na deszczówkę wybrać? Pomożemy Ci podjąć najlepszą decyzję. Oferujemy przede wszystkim:

  • szamba betonowe jednokomorowe o pojemności 4-12 m3,
  • szamba betonowe dwukomorowe o pojemności 6-12 m3,
  • zbiorniki na deszczówkę o pojemności 4-12 m3,
  • piwnice przydomowe.

Dla klientów z Rawy Mazowieckiej i okolic przygotowaliśmy ofertę i profesjonalne wsparcie w wyborze optymalnej konstrukcji. Dużą popularnością cieszy się betonowy zbiornik na deszczówkę 10m3. Obok tego modelu często montujemy również szambo betonowe 10m3 oraz szambo betonowe 12m3. Szamba betonowe występują w wersji jedno i dwukomorowej. Szambo i betonowy zbiornik na deszczówkę 10000l możemy wyposażyć w płyty najazdowe o różnej nośności (standard, 5 ton i 30 ton). To pozwala dostosować wytrzymałość konstrukcji do obciążeń, jakim będzie poddawana. Bardzo praktycznym elementem jest również czujnik poziomu napełnienia.

Zadbaj o sprawne działanie instalacji sanitarnej na swojej posesji. Skontaktuj się z nami. Postaw na trwałe i niezawodne konstrukcje betonowe.