Zielona Góra

Betonowe zbiorniki na deszczówkę oraz szamba – Zielona Góra i okolice

Chcesz zamówić wysokiej klasy szambo betonowe lub zbiornik na deszczówkę? Szukasz sprawdzonego dostawcy, który zagwarantuje solidny produkt w dobrej cenie? Postaw na ofertę doświadczonego producenta. Zapewniamy jakość, trwałość oraz duży wybór rozwiązań. W asortymencie mamy:

Realizujemy  zlecenia dla Klientów z Zielonej Góry i okolicznych miejscowości.

W ofercie mamy szamba, zbiorniki na deszczówkę i piwnice wykonane z wysokiej klasy betonu B25 W8. Konstrukcja jest dodatkowo wzmacniana drutem żebrowanym fi 8. Każdy zbiornik posiada izolację wykonaną z masy asfaltowo-kauczukowej. Jesteśmy zwolennikami indywidualnego podejścia do każdego zlecenia. Dzięki temu możemy dobrać konstrukcję o najlepszym parametrach, dostosowaną do określonych potrzeb.

Szczelne i wytrzymałe szamba betonowe

Nie wiesz, które szambo betonowe zamówić? Pomożemy Ci wybrać najlepsze rozwiązanie. Proponujemy

  • betonowy zbiornik na deszczówkę 10000l,
  • betonowy zbiornik na deszczówkę 10m3,
  • szambo betonowe 10m3,
  • szambo betonowe 12m3,
  • piwniczki betonowe ogrodowe.

W ofercie mamy również szamba o pojemności 4, 5, 6, 8 i 12 m3 oraz zbiorniki na deszczówkę o pojemności 4, 5, 6 i 8 m3.

Dla Klientów z Zielonej Góry i okolic przygotowaliśmy ofertę obejmującą szeroką gamę produktów oraz profesjonalne wsparcie przy wyborze optymalnych rozwiązań. Wszystkie szamba betonowe mogą być wyposażone w płyty najazdowe o różnej nośności (standard, 5 i 30 ton), a także wieko betonowe, żeliwne lekkie lub żeliwne ciężkie (do 40 ton). To pozwala dostosować konstrukcję do specyfiki danego miejsca, rodzaju oraz natężenia ruchu. Szamba i zbiorniki na deszczówkę mogą być także wyposażone w czujnik poziomu napełnienia.

Wybierz sprawdzone konstrukcje betonowe. Usprawnij działanie instalacji sanitarnej na swojej posesji.