Gliwice

Szamba betonowe oraz zbiorniki na deszczówkę – Gliwice i okolice

Specjalizujemy się w produkcji trwałych i szczelnych zbiorników betonowych, które są ważnym elementem instalacji sanitarnych. Obsługujemy klientów z Gliwic oraz okolicznych miejscowości. Nasze produkty cechują się szerokim zastosowaniem. Każda konstrukcja jest odlewana z wysokiej jakości betonu B25 W8. Dodatkowo zbiornik jest wzmacniany drutem żebrowanym fi 8 oraz masą asfaltowo-kauczukową.

Szeroka gama naszych produktów obejmuje:

  • szamba betonowe jednokomorowe o pojemności 4 m3/5 m3/6 m3/8 m3/10 m3/12 m3,
  • szamba betonowe dwukomorowe o pojemności 6 m3/8 m3/10 m3/12 m3,
  • zbiorniki na deszczówkę o pojemności 4 m3/5 m3/6 m3/8 m3/10 m3/12 m3,
  • piwnice przydomowe.

Szamba betonowe i zbiorniki na deszczówkę dopasowane do potrzeb

Dużą popularnością wśród naszych klientów cieszy się szambo betonowe 10 m3. Zbiornik jest dostępny w wersji jednokomorowej oraz dwukomorowej, która umożliwia sprawne oddzielenie grubych ścieków i odprowadzenie oczyszczonej wody do gruntu. Alternatywnym wyborem może być szambo betonowe 12 m3, które jest dostępne w wariancie niskim i wysokim.

Ważnym elementem naszej oferty jest betonowy zbiornik na deszczówkę 10 m3. Oferowane konstrukcje charakteryzują się wysoką odpornością na zgniatanie. Zbiorniki betonowe mogą być wyposażone w opcjonalne elementy jak czujnik poziomu napełnienia czy dodatkowy kominek. Ponadto do każdego modelu dostępne są dwa warianty płyty najazdowej i wieka. To sprawia, że betonowy zbiornik na deszczówkę 10000l jest idealnie dopasowany do specyfiki danego terenu oraz sił oddziałujących z zewnątrz.

Zadbaj o najwyższy standard instalacji sanitarnej. Postaw na solidne, trwałe i bezpieczne konstrukcje betonowe.