Płońsk

Mamy szeroką ofertę odpornych na czynniki zewnętrzne konstrukcji betonowych

Jeśli mieszkasz na terenie Płońska bądź pobliskich miejscowości i wybierzesz nasze usługi, możesz zdecydować się między innymi na szambo betonowe 10 m³ czy 12 m³. Swobodnie dobierzesz je do potrzeb Twojego gospodarstwa domowego, gdyż może ono być jedno- bądź dwukomorowe, a także wyposażone w zróżnicowane rodzaje płyty najazdowej albo wieka.

W naszej ofercie znajduje się również betonowy zbiornik na deszczówkę 10 m³ albo 12 m³. Taka konstrukcja przyda się do gromadzenia wody opadowej, którą możesz wykorzystać na przykład do podlewania ogrodu. Z kolei piwniczki betonowe idealnie sprawdzą się w charakterze dodatkowej przestrzeni do składowania narzędzi ogrodowych albo napojów lub żywności.

Dlaczego warto wybrać nasze szamba czy piwniczki ogrodowe?

Każde produkowane przez nas szambo betonowe 12 m³, betonowy zbiornik na deszczówkę 10 000 l czy piwniczka betonowa są wyjątkowo trwałe. Szamba, zbiorniki i piwnice ogrodowe wykonujemy z wysokiej jakości betonu, dodatkowo wzmacniając je drutem żebrowanymi FI 8 mm oraz wykonując izolację masą asfaltowo-kauczukową. Dzięki temu piwnice ogrodowe betonowe i inne konstrukcje zachowują trwałość w obliczu intensywnej eksploatacji oraz niekorzystnych warunków atmosferycznych. Dodatkowymi atutami, jeśli chodzi o nasze zbiorniki oraz piwniczki ogrodowe betonowe, jest to, że transportujemy je i montujemy we wskazanym miejscu, wykorzystując specjalistyczny sprzęt, a także udzielamy na nie 5-letniej gwarancji.