Tomaszów Mazowiecki

W ofercie: szambo betonowe oraz zbiornik na deszczówkę – Tomaszów Mazowiecki i okolice

W lokalizacjach, w których niemożliwe jest efektywne odprowadzanie nieczystości poprzez podłączenie nieruchomości do sieci zbiorczej, sprawdzi się szambo betonowe 10 m3 lub 12 m3. Mieszkańców Tomaszowa Mazowieckiego, którzy właśnie tego typu rozwiązania poszukują, zapraszamy do kontaktu z naszą firmą. Gwarantujemy wysoką jakość zbiorników i profesjonalną obsługę.

Szambo betonowe – duży wybór, wysoka jakość

Komponując naszą ofertę, dbamy o to, by była ona odpowiedzią na różne potrzeby zamawiających. Dlatego też znajdują się w niej wyroby różniące się objętością i innymi parametrami. Kupić można szambo betonowe 12 m3, 10 m3, jednokomorowe i dwukomorowe. Do każdego zbiornika można dopasować rodzaj wieka i płyty najazdowej. W przypadku zbiorników dwukomorowych w środku umieszczono przegrodę rozgraniczającą ścieki płynne od pozostałych.

Materiały i technologia wykonania sprawiają, że nasze zbiorniki są o wiele trwalsze, niż te, które wykonano z plastiku. Już sam beton jest wytrzymały, a oprócz tego konstrukcję wzmocniono drutem żebrowanym fi 8. Ponadto zastosowaliśmy izolację w postaci masy asfaltowo-kauczukowej.

Betonowy zbiornik na deszczówkę 10 m3 i inne produkty

Przeglądając nasz asortyment, można znaleźć także inne produkty. Przykładem jest betonowy zbiornik na deszczówkę 10 000 l, pozwalający gromadzić wodę z opadów, a tym samym zmniejszyć rachunki za wodę. Dostępne są również gotowe piwnice betonowe, w których można trzymać zapasy wody i żywności.