Otwock

Korzystając z naszych betonowych zbiorników, ułatwisz sobie codzienne życie. W jaki sposób? Poznaj ofertę i jej najważniejsze zalety!

Szamba, zbiorniki z betonu

Zbiorniki na nieczystości odgrywają bardzo istotą rolę w działaniu całej instalacji sanitarnej. Ponieważ służą do gromadzenia ścieków, muszą być maksymalnie szczelne i odporne. Ten warunek spełniają szamba betonowe, które na zlecenie klientów z Otwocka dostarczamy w różnych wersjach, m.in. o pojemności 10 m3 i 12 m3.

Szczelność idąca w parze z trwałością to zasługa wykonania z odpowiednio dobranego betonu o parametrach właściwych dla warunków, z jakimi stale zmaga się konstrukcja. To inwestycja na lata, która umożliwia bezpieczne i zgodne z przepisami odprowadzanie nieczystości z gospodarstwa domowego.

Piwniczki betonowe

Zachęcamy do współpracy również w ramach wykonania przydomowych ziemianek. Ogrodowe piwnice betonowe są doskonałym sposobem na wygospodarowanie miejsca do całorocznego przechowywania żywotności i produktów spożywczych w odpowiednich warunkach. To ekonomiczne, ekologiczne i ładne konstrukcje, które polecamy niezależnie od powierzchni działki. Ogrodowe piwniczki betonowe są dostępne w kilku wariantach.

Betonowe zbiorniki na deszczówkę

Tak samo przydatny jest betonowy zbiornik na deszczówkę 10 m3 (10 000 l), który rekomendujemy w szczególności w ogrodzie. Dlaczego? Ponieważ zebraną w nim wodę warto wykorzystać do podlewania roślin i nawadniania gruntu. Ma ona bowiem lepsze właściwości niż zwykła „kranówki”. Klienci z Otwocka mogą liczyć na kompleksowe wsparcie z naszej strony obejmujące projekt i realizację betonowego zbiornika na deszczówkę 10 m3 (10 000 l).