Otwock

Korzystając z naszych betonowych zbiorników, ułatwisz sobie codzienne życie. W jaki sposób? Poznaj ofertę i jej najważniejsze zalety!

Szamba z betonu

Zbiorniki na nieczystości odgrywają bardzo istotą rolę w działaniu całej instalacji sanitarnej. Ponieważ służą do gromadzenia ścieków, muszą być maksymalnie szczelne i odporne. Ten warunek spełniają szamba betonowe, które na zlecenie klientów z Otwocka dostarczamy w różnych wersjach, m.in. o pojemności 10 m3 i 12 m3.

Szczelność idąca w parze z trwałością to zasługa wykonania z odpowiednio dobranego betonu o parametrach właściwych dla warunków, z jakimi stale zmaga się konstrukcja. To inwestycja na lata, która umożliwia bezpieczne i zgodne z przepisami odprowadzanie nieczystości z gospodarstwa domowego.

Piwniczki betonowe

Zachęcamy do współpracy również w ramach wykonania przydomowych ziemianek. Ogrodowe piwnice betonowe są doskonałym sposobem na wygospodarowanie miejsca do całorocznego przechowywania żywotności i produktów spożywczych w odpowiednich warunkach. To ekonomiczne, ekologiczne i ładne konstrukcje, które polecamy niezależnie od powierzchni działki. Ogrodowe piwniczki betonowe są dostępne w kilku wariantach.

Betonowe zbiorniki na deszczówkę

Tak samo przydatny jest betonowy zbiornik na deszczówkę 10 m3 (10 000 l), który rekomendujemy w szczególności w ogrodzie. Dlaczego? Ponieważ zebraną w nim wodę warto wykorzystać do podlewania roślin i nawadniania gruntu. Ma ona bowiem lepsze właściwości niż zwykła „kranówki”. Klienci z Otwocka mogą liczyć na kompleksowe wsparcie z naszej strony obejmujące projekt i realizację betonowego zbiornika na deszczówkę 10 m3 (10 000 l).

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty klientów z miast:

Poznań, Gniezno, Września, Leszno, Jarocin, Kalisz, Konin, Turek, Wolsztyn, Nowy Tomyśl, Zielona Góra, Inowrocław, Bydgoszcz, Nakło nad Notecią, Chojnice, Świece, Tuchola, Brodnica, Piła, Wałcz, Chodzież, Wągrowiec, Gdańsk, Elbląg, Ostróda, Olsztyn, Białystok, Bielsk Podlaski, Łomża, Wrocław, Lubin, Legnica, Trzebnica, Środa śląska, Oleśnica, Częstochowa, Kluczbork, Wieluń, Opole, Strzelce Opolskie, Bytom, Zabrze, Gliwice, Katowice, Tychy, Rybnik, Jastrzębie Zdrój, Bielsko Biała, Racibórz, Wisła, Żywiec, Istebna, Olsztyn, Jasna Góra, Dąbrowa Górnicza, Lubliniec, Oświęcim, Radomsko, Mińsk Mazowiecki, Kutno, Łódź, Warszawa, Rawa Mazowiecka, Tomaszów Mazowiecki, Płock, Piotrków Trybunalski, Sochaczew, Ostrów Wielkopolski, Sieradz, Bełchatów, Grodzisk Mazowiecki, Łowicz, Uniejów, Kępno, Skierniewice, Płońsk, Pułtusk, Legionowo, Pruszków, Garwolin, Piaseczno, Otwock, Marki oraz okolic.