Oświęcim

Szamba betonowe i zbiorniki na deszczówkę – Oświęcim i okolice

Chcesz dbać o środowisko i jednocześnie korzystać z wygodnych dla Ciebie rozwiązań? W takim razie dobrze trafiłeś. Oferujemy profesjonalne betonowe szamba oraz zbiorniki na deszczówkę, dzięki którym zadbasz o czystość gruntów oraz oszczędzisz wodę!

Od wielu lat dbamy o to, aby grunty w Oświęcimiu i okolicach pozostały czyste. Dlatego oferujemy ci szambo betonowe 10m3 , którego pojemność pozwoli na sprawne odprowadzanie ścieków tam, gdzie nie ma podłączenia do sieci zbiorczej. Wszystkie nasze produkty są w pełni szczelne i posiadają niezbędne atesty, które potwierdzają ich skuteczność.

A jeśli chcesz oszczędzić na wodzie, zamów u nas betonowy zbiornik na deszczówkę 10000l. W ten sposób w naturalny sposób zbierzesz niezbędną wodę, którą możesz wykorzystać ponownie do podlania roślin ogródkowych.

Oświęcim i okolice mogą wybrać u nas także:

  • szambo betonowe 12m3
  • betonowy zbiornik na deszczówkę 10m3
  • szamba i zbiorniki o pojemności dopasowanej do Twoich potrzeb

Oprócz szamb betonowych oraz betonowych zbiorników na deszczówkę oferujemy także przydomowe piwnice, które doskonale sprawdzają się do przechowywania zapasów żywności. Jednocześnie chronią ją przed działaniem czynników zewnętrznych, które mogłyby doprowadzić do ich zepsucia.

Jeśli mieszkasz w Oświęcimiu lub w okolicach i chcesz poznać indywidualną ofertę, skontaktuj się z nami już teraz.