Zbiorniki betonowe, piwnice ogrodowe -Sochaczew

Betonowe szamba oraz zbiorniki na deszczówkę – Sochaczew i okolice

Szukasz firmy, która dostarczy Ci na terenie Sochaczewa i okolic wysokiej jakości szambo betonowe lub zbiornik na deszczówkę? Z pewnością warto wybrać sprawdzone rozwiązania od doświadczonego producenta. Jeśli oczekujesz jakości i trwałości, to nasza oferta spełnia te kryteria w 100%. Oprócz dużego doświadczenia możemy pochwalić się długą listą realizacji dla klientów z Sochaczewa i okolicznych miejscowości.

Oferujemy szamba i zbiorniki na deszczówkę wykonywane z wysokiej jakości betonu B25 W8. Cała konstrukcja jest wzmocniona drutem żebrowanym fi 8. Dodatkowo każdy zbiornik ma izolację z masy asfaltowo-kauczukowej, która podnosi jego parametry użytkowe. Preferujemy indywidualne podejście do każdego zlecenia. Dzięki temu możemy spełnić oczekiwania najbardziej wymagających Klientów.

Trwałe i szczelne szamba betonowe

Nie możesz się zdecydować, jakie szambo betonowe lub zbiornik na deszczówkę zamówić? Nasi doradcy pomogą Ci wybrać najlepszą opcję. W ofercie mamy:

  • szamba betonowe jednokomorowe o pojemności 4-12 m3,
  • szamba betonowe dwukomorowe o pojemności 6-12 m3,
  • zbiorniki na deszczówkę o pojemności 4-12 m3.

Uzupełnienie oferty stanowią przydomowe piwnice betonowe.

Przygotowaliśmy specjalną ofertę dla klientów z Sochaczewa i okolicznych miejscowości. Proponujemy nie tylko szeroką gamę produktów, ale także profesjonalne wsparcie w wyborze najlepszych rozwiązań. Dużą popularnością wśród naszych klientów cieszy się betonowy zbiornik na deszczówkę 10000l, który możemy wyposażyć w płyty najazdowe o nośności do 30 ton. Oprócz tego modelu często wybierane jest także szambo betonowe 10 m3 i szambo betonowe 12 m3. Obie konstrukcje występują w wersji jedno i dwukomorowej. Szambo oraz betonowy zbiornik na deszczówkę 10 m3 mogą być także wyposażone w czujnik poziomu napełnienia.

Postaw na sprawdzone konstrukcje betonowe. Zapewnij sprawne działanie instalacji sanitarnej na posesji.