Piła

Instalacja sanitarna jest istotna w każdym budynku, ale nie zawsze jest możliwość wykonania podłączenia do sieci zbiorczej. Wtedy też trzeba szukać alternatywy, a w tym doskonale sprawdzi się betonowe szambo. Właściciele nieruchomości z okolic Piły mogą zaopatrzyć się w nie, podejmując decyzję o współpracy z naszą firmą.

Trwałe szambo betonowe jednokomorowe i dwukomorowe – Piła i okolice

Jesteśmy na rynku od dawna, a szambo betonowe 10 m3, 12 m3 bądź o innej pojemności powstaje z zastosowaniem nowoczesnych technologii. Podczas produkcji wykorzystujemy wysokiej klasy materiały. Do wyboru są modele jednokomorowe i dwukomorowe. Szambo betonowe 12 m3, 10 m3, 8 m3 składa się z komory, płyty najazdowej i włazu. Modele dwukomorowe wyposażono w przegrodę pozwalającą na rozdzielenie nieczystości płynnych od tzw. grubych. Dodatkową izolację stanowi masa asfaltowo-kauczukowa. Zakup naszego szamba to inwestycja w najwyższą jakość i zbiornik, jaki będzie służyć przez wiele lat.

Zbiornik na deszczówkę – w trosce o ekologię

Nasza oferta obejmuje także zbiorniki na deszczówkę. Dostępny jest betonowy zbiornik na deszczówkę 10 m3 i 12 m3. Można zamówić również mniejsze modele o pojemności 4 m3, 5 m3, 8 m3. Jednak w większości przypadków uniwersalnym rozwiązaniem jest betonowy zbiornik na deszczówkę 10000 l. Pozyskaną w ten sposób wodę można wykorzystać na przykład do podlewania ogrodu. To rozwiązanie ekologiczne, a przy tym woda jest dla roślin bogatsza w minerały aniżeli ta z kranu.