Zbiorniki betonowe, piwnice ogrodowe – Leszno

Oferujemy wysokiej jakości wyroby betonowe

Jesteśmy producentem trwałych i szczelnych wyrobów, które służą do gromadzenia nieczystości bądź wody opadowej. Są one bardzo wytrzymałe, gdyż wykonano je z wysokiej jakości betonu i dodatkowo wzmocniono drutem żebrowanym FI 8 mm oraz zaizolowano masą asfaltowo-kauczukową. Jeśli mieszkasz na terenie Leszna bądź okolic i wybierzesz nasze szambo betonowe 10 m³ bądź betonowy zbiornik na deszczówkę 10 000 l, pomożemy Ci zaprojektować całą instalację, przetransportujemy poszczególne elementy pod Twój dom i sprawnie je zamontujemy.

Dysponujemy szerokim asortymentem, co sprawia, że konstrukcje swobodnie dobierzesz pod kątem własnych potrzeb. Wytwarzamy między innymi szambo betonowe 12 m³, w przypadku którego możesz wybrać rodzaj płyty najazdowej i wieka. Sprzedajemy również betonowy zbiornik na deszczówkę 10 m³ albo 12 m³.

Wybierz nasze funkcjonalne piwniczki ogrodowe

Nie wiesz, gdzie przechować narzędzia ogrodowe albo plony zebrane z pola? Masz problem ze składowaniem napojów, na przykład butelek wina? Mamy idealne rozwiązanie – to nasze piwnice ogrodowe. Wykonano je z trwałego materiału, dlatego każda nasza piwniczka betonowa posłuży Ci wiele lat i będzie odporna na warunki panujące na zewnątrz.

Wybierając piwnice ogrodowe betonowe, zyskasz dodatkową przestrzeń do przechowywania różnych przedmiotów. Dzięki wysokiej izolacyjności termicznej, piwniczki betonowe to świetny sposób na składowanie ziemniaków czy jabłek. Nasze piwniczki ogrodowe betonowe warto wybrać także dlatego, że swobodnie dopasujesz je do własnych potrzeb – możesz zdecydować się na przykład na wersję przedsionkiem.