Pruszków

Beton idealnie nadaje się do produkcji ogrodowych konstrukcji w rodzaju szamb, zbiorników na deszczówkę czy piwniczek. Wiemy, jak wykonać z niego wyroby najwyższej klasy. Sprawdź naszą ofertę i nawiąż współpracę!

Zalety zbiorników i betonowych konstrukcji ogrodowych

Beton jest materiałem nadającym się do wykorzystania na wiele sposobów, m.in. jako materiał do budowy obiektów przydomowych i podziemnych. Piwniczka, zbiornik na deszczówkę 10 m3 (10 000 l) i szamba to konstrukcje, które zawdzięczają swoje właściwości właśnie wykonaniu z betonu. Ich szeroką ofertę proponujemy klientom z Pruszkowa i okolic – gwarantujemy profesjonalny projekt i najwyższej jakości wykonania.

Kluczową właściwością materiału jest szczelność. Dzięki niej powstające z betonu obiekty zapewniają doskonałą hermetyczność niezależnie od warunków zewnętrznych, z którymi mają styczność. To szczególnie istotne, gdy weźmie się pod uwagę, że szamba i zbiorniki na deszczówkę służą do gromadzenia cieczy. Z kolei ogrodowe piwniczki betonowe warto wykorzystać do przechowywania żywności.

Projekt i wykonanie w jednym

Wszystkie nasze konstrukcje powstają z naciskiem na wytrzymałość. Ponieważ materiał jest poddawany wielokrotnym testom w skrajnych warunkach, można oczekiwać, że wykonane z niego obiekty z powodzeniem będą spełniały swoje zadanie przez wiele lat. W naszej ofercie, którą kierujemy do osób i firm z Pruszkowa, znajdują się m.in.:

  • szambo betonowe 10 m3 i 12 m3",
  • betonowy zbiornik na deszczówkę 10 m3 (10 000 l)
  • ogrodowa piwniczka betonowa.

W ramach współpracy gwarantujemy kompleksową realizację inwestycji, która obejmuje pomiary i analizy, projekt i montaż. Zapraszamy!

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty klientów z miast:

Poznań, Gniezno, Września, Leszno, Jarocin, Kalisz, Konin, Turek, Wolsztyn, Nowy Tomyśl, Zielona Góra, Inowrocław, Bydgoszcz, Nakło nad Notecią, Chojnice, Świece, Tuchola, Brodnica, Piła, Wałcz, Chodzież, Wągrowiec, Gdańsk, Elbląg, Ostróda, Olsztyn, Białystok, Bielsk Podlaski, Łomża, Wrocław, Lubin, Legnica, Trzebnica, Środa śląska, Oleśnica, Częstochowa, Kluczbork, Wieluń, Opole, Strzelce Opolskie, Bytom, Zabrze, Gliwice, Katowice, Tychy, Rybnik, Jastrzębie Zdrój, Bielsko Biała, Racibórz, Wisła, Żywiec, Istebna, Olsztyn, Jasna Góra, Dąbrowa Górnicza, Lubliniec, Oświęcim, Radomsko, Mińsk Mazowiecki, Kutno, Łódź, Warszawa, Rawa Mazowiecka, Tomaszów Mazowiecki, Płock, Piotrków Trybunalski, Sochaczew, Ostrów Wielkopolski, Sieradz, Bełchatów, Grodzisk Mazowiecki, Łowicz, Uniejów, Kępno, Skierniewice, Płońsk, Pułtusk, Legionowo, Pruszków, Garwolin, Piaseczno, Otwock, Marki oraz okolic.