Pruszków

Beton idealnie nadaje się do produkcji ogrodowych konstrukcji w rodzaju szamb, zbiorników na deszczówkę czy piwniczek. Wiemy, jak wykonać z niego wyroby najwyższej klasy. Sprawdź naszą ofertę i nawiąż współpracę!

Zalety zbiorników i betonowych konstrukcji ogrodowych

Beton jest materiałem nadającym się do wykorzystania na wiele sposobów, m.in. jako materiał do budowy obiektów przydomowych i podziemnych. Piwniczka, zbiornik na deszczówkę 10 m3 (10 000 l) i szamba to konstrukcje, które zawdzięczają swoje właściwości właśnie wykonaniu z betonu. Ich szeroką ofertę proponujemy klientom z Pruszkowa i okolic – gwarantujemy profesjonalny projekt i najwyższej jakości wykonania.

Kluczową właściwością materiału jest szczelność. Dzięki niej powstające z betonu obiekty zapewniają doskonałą hermetyczność niezależnie od warunków zewnętrznych, z którymi mają styczność. To szczególnie istotne, gdy weźmie się pod uwagę, że szamba i zbiorniki na deszczówkę służą do gromadzenia cieczy. Z kolei ogrodowe piwniczki betonowe warto wykorzystać do przechowywania żywności.

Projekt i wykonanie w jednym

Wszystkie nasze konstrukcje powstają z naciskiem na wytrzymałość. Ponieważ materiał jest poddawany wielokrotnym testom w skrajnych warunkach, można oczekiwać, że wykonane z niego obiekty z powodzeniem będą spełniały swoje zadanie przez wiele lat. W naszej ofercie, którą kierujemy do osób i firm z Pruszkowa, znajdują się m.in.:

  • szambo betonowe 10 m3 i 12 m3",
  • betonowy zbiornik na deszczówkę 10 m3 (10 000 l)
  • ogrodowa piwniczka betonowa.

W ramach współpracy gwarantujemy kompleksową realizację inwestycji, która obejmuje pomiary i analizy, projekt i montaż. Zapraszamy!