Zbiorniki betonowe, piwnice ogrodowe – Radomsko

Zbieranie deszczówki wiąże się z szeregiem zalet, więc mając możliwość wykorzystania tego rozwiązania na terenie swojej posesji, warto to wykorzystać. Trzeba jednak zaopatrzyć się w odpowiedni zbiornik na opady atmosferyczne. Mieszkańców Radomska zachęcamy do zapoznania się z betonowymi zbiornikami na deszczówkę, jakie może zaproponować nasza firma. Ich solidność pozwoli na wieloletnią eksploatację.

Szambo betonowe od dobrego producenta

Betonowy zbiornik na deszczówkę 10000 l bądź o innej pojemności jest dobrą alternatywą dla pojemników plastikowych. Jest znacznie wytrzymalszy i pozwoli na wieloletnią eksploatację. Jesteśmy producentem mającym dużą wiedzę i doświadczenie. Dbamy o to, by wszystkie zbiorniki były wysokiej klasy, dlatego podczas produkcji wykorzystujemy beton klasy B25 W8. Betonowy zbiornik na deszczówkę 10 m3, 12 m3, 4 m3 lub o innej pojemności jest inwestycją, która będzie się zwracać.

Dlaczego postawić na zbiornik i zbierać deszczówkę?

Szambo betonowe 10 m3 pozwoli zabezpieczyć się na wypadek suszy i pozwoli na podlewanie roślin lepszą dla nich wodą. Kwiaty i trawa lepiej rosną, kiedy podlewa się je deszczówką niż kranówką, która jest twardsza niż opady atmosferyczne i zawiera mniej substancji odżywczych istotnych dla roślin. Jest to także duża oszczędność wody, a tym samym możliwość obniżenia rachunków. Szambo betonowe 12 m3 lub z mniejszą objętością pozwala na lepsze gospodarowanie wodą w przydomowym ogrodzie.