Betonowe zbiorniki, piwnice ogrodowe – Wrocław

Szamba betonowe i zbiorniki na deszczówkę – Wrocław i okolice

Planujesz założyć na posesji szambo betonowe lub zbiornik na deszczówkę? Warto zainwestować w sprawdzone rozwiązania, które gwarantują najwyższą jakość i trwałość. Nasza firma zajmuje się kompleksową realizacją tego typu projektów.

Oferujemy przede wszystkim:

  • szamba betonowe jednokomorowe o pojemności od 4 do 12 m3,
  • szamba betonowe dwukomorowe o pojemności od 6 do 12 m3,
  • zbiorniki na deszczówkę o pojemności od 4 do 12 m3,
  • piwnice przydomowe.

Wyróżnia nas duże doświadczenie oraz rozwinięte zaplecze techniczne. Do produkcji zbiorników betonowych używamy sprawdzonego betonu B25 W8. Zbiorniki dodatkowo wzmacniamy drutem żebrowanym fi 8 oraz izolujemy masą asfaltowo-kauczukową.

Trwałe i niezawodne szamba betonowe

Dla naszych klientów z Wrocławia i okolic przygotowaliśmy kompleksową ofertę i fachowe doradztwo w wyborze najlepszych rozwiązań. Jednym z popularniejszych produktów jest betonowy zbiornik na deszczówkę 10000l. Oprócz tej konstrukcji dużym zainteresowaniem cieszy się także szambo betonowe 12m3. Ten rodzaj zbiornika oferujemy w wersji jedno i dwukomorowej. Taka konstrukcja ułatwia oddzielenie grubych ścieków i odprowadzenie oczyszczonej wody do gruntu. Betonowy zbiornik na deszczówkę 10m3 możemy dodatkowo wyposażyć w czujnik poziomu napełnienia oraz dodatkowy kominek. Podobne rozwiązania stosujemy, jeśli chodzi o szambo betonowe 10m3. Dodatkowo możemy je wyposażyć w betonowe lub żeliwne wieko oraz jeden z trzech wariantów płyty najazdowej (standard, 5 ton lub 30 ton).

Podnieś sprawność działania instalacji sanitarnej. Skorzystaj z naszej oferty przygotowanej dla klientów z Wrocławia i okolic. Postaw na trwałe i niezawodne konstrukcje z betonu.