Legionowo

W czym specjalizuje się firma Zbiorniki Online?

Legionowo i pobliskie miejscowości to obszar działania naszej firmy. Na tym terenie zajmujemy się produkcją, transportem oraz montażem różnego rodzaju konstrukcji betonowych. Warto zwrócić się do nas zawsze wtedy, gdy interesuje Cię wyjątkowo trwałe, odporne na czynniki zewnętrze, również pogodowe, szambo betonowe 12 m³, umożliwiające gromadzenie nieczystości. Możesz zdecydować się na wersję jedno- albo dwukomorową, dobierając do własnych potrzeb odpowiedni rodzaj płyty najazdowej oraz wieka.

Wytwarzamy również betonowy zbiornik na deszczówkę 10 000 l. Dzięki niemu zmagazynujesz wodę opadową, która posłuży na przykład do podlewania roślin ogrodowych. W naszej ofercie znajdują się ponadto piwnice ogrodowe betonowe, czyli konstrukcje, które umożliwiają składowanie żywności oraz napojów, jak wino. Piwniczki ogrodowe są idealne także do przechowywania narzędzi czy opału na zimę.

Co wyróżnia nasze szamba, zbiorniki i piwniczki betonowe?

Każdy produkowany przez nas betonowy zbiornik na deszczówkę 10 m³, szambo betonowe 10 m³ albo piwniczka betonowa to wyrób, który oprze się nawet najbardziej niekorzystnym czynnikom otoczenia. Wpływa na to wysokiej klasy beton, jaki został wykorzystany do produkcji takich konstrukcji, który jest wzmocniony drutem pręgowanym Fi 8 mm, a także zaizolowany masą asfaltowo-kauczukową.

Wszystkie nasze zbiorniki i piwnice ogrodowe sprawnie dostarczamy oraz montujemy we wskazanym miejscu na terenie Legionowa i okolicznych miejscowości. Wybierz nasze wyjątkowo wytrzymałe szamba, zbiorniki na deszczówkę i piwniczki ogrodowe betonowe!