Pułtusk

Co znajdziesz w naszej ofercie?

Jesteśmy producentem trwałych, odpornych na czynniki zewnętrzne konstrukcji, które sprawdzą się między innymi do odprowadzania nieczystości z domowych urządzeń kanalizacyjnych. Temu służy szambo betonowe 10 m³ – możesz zdecydować się na wersję z jedną bądź dwiema komorami.

Do gromadzenia wody opadowej, która może służyć na przykład do nawadniania ogrodu, polecamy betonowy zbiornik na deszczówkę 10 000 l. Jest on bardzo pojemny, co pozwoli Ci zaoszczędzić na rachunkach za wodę.

W naszej ofercie znajdziesz również piwnice ogrodowe betonowe, które przydadzą się na przykład do składowania narzędzi czy opału na zimę. Piwniczka betonowa tworzy dodatkową przestrzeń, którą możesz wykorzystać również do przechowywania żywności czy napojów.

Dlaczego nasze szamba, zbiorniki na deszczówkę czy piwnice ogrodowe to dobry wybór?

Jeśli mieszkasz na terenie Pułtuska lub jednej z pobliskich miejscowości i wybierzesz nasze szambo betonowe 12 m³, betonowy zbiornik na deszczówkę 10 m³ albo piwniczki ogrodowe, zyskasz konstrukcje, które są wyjątkowo odporne na niekorzystne czynniki otoczenia, w tym pogodowe, jak silny mróz. Decyduje o tym to, że zbiorniki i piwniczki betonowe wzmocniono drutem żebrowanym FI 8 mm oraz zaizolowano masą asfaltowo-kauczukową.

Ich dodatkowym atutem jest to, że mają dużą wytrzymałość na ściskanie. Nasze szamba, zbiorniki na deszczówkę albo piwniczki ogrodowe betonowe to idealny wybór zawsze wtedy, gdy zależy Ci na wyjątkowej trwałości konstrukcji i tym, aby mogły Ci one służyć przez wiele lat, bez obaw o uszkodzenie albo zniszczenie w wyniku na przykład nadmiaru wilgoci.