Piaseczno

Zdajemy sobie sprawę, że naszym klientom zależy na kompleksowej realizacji każdego zamówionego zbiornika, dlatego spełniamy ten warunek. Wystarczy się z nami skontaktować, żeby zlecić wykonanie od A do Z betonowego zbiornika w ogrodzie czy na działce!

Bezpieczne szamba i zbiorniki betonowe na lata

Elementem infrastruktury domowej, bez którego nie sposób funkcjonować, jest szambo. Doskonale zdajemy sobie sprawę z krytycznej roli, jaką ono odgrywa dla działania całej instalacji sanitarnej, dlatego tworzymy je z maksymalną precyzją. Korzystając z odpowiednio dobranych materiałów i technologii, możemy dać gwarancję, że każde nasze szambo betonowe 10 m3 czy 12m3" spełnia najwyższe wymagania jakościowe.

Kompleksowe wykonanie betonowych piwniczek ogrodowych

Tak samo wygląda sytuacja, jeśli chodzi o betonowe piwniczki ogrodowe, których wykonaniem zajmujemy się na obszarze Piaseczna. Polecamy te konstrukcje z uwagi na ich walory praktyczne umożliwiające gromadzenie żywności przez długi czas. Właściwa wilgotność i temperatura tworzą odpowiednie warunki do przechowywania jedzenia. Zdecyduj się na tego rodzaju piwnicę i ciesz się smakiem warzyw i owoców z własnego ogródka nawet zimą!

Oszczędzaj na wodzie dzięki zbiornikowi

Nasza oferta obejmuje też betonowy zbiornik na deszczówkę 10 000 l (10 m3), który wykorzystasz do pozyskiwania wody opadowej. Sięgając po nią np. do podlewania ogrodu czy mycia samochodu, oszczędzisz setki złotych w skali roku, a do tego dostarczysz roślin składników, których potrzebują. Kompleksowy montaż wszystkich konstrukcji z betonu realizujemy na terenie Piaseczna. Pozostajemy do dyspozycji i zapraszamy do kontaktu!