Ostrów Wielkopolski

Jeśli w którejś z miejscowości w okolicy Ostrowa Wielkopolskiego nie ma możliwości podłączenia budynku do sieci zbiorczej, trzeba wziąć pod uwagę alternatywę w postaci szamba. Dobrą propozycją będzie znajdujące się w naszej ofercie szambo betonowe 10 m3 lub 12 m3.

Wytrzymałe szamba betonowe 10m3, 12m3, 8m3

Przygotowaliśmy zbiorniki w różnych wielkościach, jednak wspomniane pojemności są jednymi z najczęściej wybieranych. Mamy duże doświadczenie w branży, a podczas produkcji stosujemy nowoczesne rozwiązania technologiczne. Każde szambo betonowe 12 m3, 10 m3, 8 m3 jest wzmocnione drutem żebrowym fi 8. Dla uzyskania jeszcze lepszych parametrów wytrzymałościowych mają dodatkową izolację z masy asfaltowo-kauczukowej. W zależności od potrzeb do wyboru są szamba jednokomorowe i dwukomorowe. W drugim przypadku ścieki płynne i tzw. ścieki grube rozdziela specjalna przegroda.

Betonowy zbiorniki na deszczówkę

Oprócz szamb betonowych można u nas kupić betonowy zbiornik na deszczówkę 1000 l. Pozyskaną w ten sposób wodę wykorzystuje się do podlewania roślin i mycia podjazdów. Dzięki temu można zmniejszyć rachunki za wodę, dostarczyć roślinom więcej składników odżywczych i wspierać naturalne środowisko. Betonowy zbiornik na deszczówkę 10 m3, 12 m2, 8 m3 lub mniejszy podobnie jak szamba jest urządzeniem trwałym i wzmocnionym drutem żebrowanym. Obecność czujnika napełniania pozwala kontrolować, w jakim stopniu zbiornik jest wypełniony wodą.