Lubliniec

Zbiorniki betonowe to efektywne i trwałe rozwiązanie - Lubliniec

Zajmujemy się kompleksowym wykonawstwem zbiorników, takich jak szambo betonowe 12 m³ czy betonowy zbiornik na deszczówkę 10 m³. Stosowana przez nas technologia zapewnia odporność na zróżnicowane warunki panujące w otoczeniu. Konstrukcje powstają z najbardziej wytrzymałego surowca i dodatkowo są wzmacniane oraz uszczelniane, dzięki czemu są niewrażliwe na nacisk oraz uszkodzenia mechaniczne, a także nie powstają na nich wykwity pleśni czy grzybów. Szamba są odpowiednio zabezpieczone przed przenikaniem ścieków do gleby oraz wód gruntowych, co zapewnia bezproblemową eksploatację przez wiele lat. Usługi realizujemy na terenie miasta Lubliniec.

Wyróżnia nas kompleksowa oferta

Zapewniamy fachowe doradztwo pod kątem wyboru rozwiązania, które będzie dopasowane do indywidualnych potrzeb, w tym w odniesieniu do liczby domowników oraz poziomu zużycia wody, a także warunków glebowych czy atmosferycznych. Oferujemy:

  • szamba jedno- i dwukomorowe oraz zbiorniki na deszczówkę – mają zróżnicowaną pojemność, od 4 do 12 m³,
  • piwnice przydomowe – sprawdzą się jako miejsca magazynowania żywności i sprzętów.

Na terenie Lublińca gwarantujemy sprawny transport i montaż we wskazanym miejscu. Doradzamy, jak eksploatować zbiorniki, by było to korzystne pod względem ekonomicznym. Bez względu na to, czy wybierzesz betonowy zbiornik na deszczówkę 10000 l, czy szambo betonowe 10 m³, dzięki nam wybierzesz funkcjonalne rozwiązanie na lata.