Zbiorniki betonowe, piwnice ogrodowe – Konin

Zbiorniki betonowe – Konin i okolice

Nie każdy budynek znajduje się w miejscu, gdzie istnieje możliwość odprowadzania ścieków do sieci zbiorczej. Wtedy też trzeba poszukać alternatywnych rozwiązań, a wśród nich dobrą propozycją może się okazać nasze szambo betonowe 10 m3. Decydując się na to naszej marki, mieszkańcy Konina zyskują pewność, że zaopatrują się w szambo cechujące się wyjątkową odpornością i wytrzymałością.

Szambo betonowe od sprawdzonego producenta

Od dawna specjalizujemy się w produkcji różnego rodzaju zbiorników z betonu. Różnią się one zarówno wielkością, jak i liczbą komór. Można kupić szambo betonowe 12 m3, 10m3, 8m3. Może być ono jednokomorowe lub dwukomorowe. Ponadto zbiornik może posiadać czujnik napełnienia bądź płytę najazdową. To zwiększy komfort użytkowania. Dzięki tak wielu wariantom inwestor może łatwo wybrać szambo spełniające jego oczekiwania.

Betonowy zbiornik na deszczówkę

Innym istotnym produktem naszej oferty są różnego rodzaju betonowe zbiorniki na deszczówkę. Kupując taki zbiornik, można zaoszczędzić dużo na rachunkach za wodę. Jest to też wyraz troski o ekologię. Zgromadzona w zbiorniku woda może posłużyć m.in. do podlewania rabatek i trawników. Przeglądając różnego rodzaju zbiorniki, warto zwrócić uwagę na jakość, a pod tym względem rewelacyjny będzie nasz zbiornik na deszczówkę 10000 l. Jest zdecydowanie trwalszy od plastikowych odpowiedników. Ich żywotność jest bardzo ograniczona, natomiast nasze produkty będą służyć przez długie lata. Podobnie jak szamba, tak i zbiorniki mają różną objętość. Do wyboru jest m.in. betonowy zbiornik na deszczówkę 10 m3, 8m3, 6m3.