Opole

Wyróżnia nas zróżnicowana oferta betonowych zbiorników

Jeśli szukasz funkcjonalnego zbiornika i mieszkasz na terenie Opola lub którejś z pobliskich miejscowości, nasza oferta jest skierowana właśnie do Ciebie. Zajmujemy się produkcją i montażem różnych konstrukcji – możesz zdecydować się na przykład na szambo betonowe 10 m³, które ma solidne wieko oraz płyty najazdowe. W wariancie dwukomorowym posiada ono specjalną przegrodę, w której dochodzi do oddzielania ścieków grubych od płynnych. W naszej ofercie znajduje się również betonowy zbiornik na deszczówkę 10 000 l, a także piwniczka do przechowywania żywności czy narzędzi.

Dlaczego warto wybrać nasze usługi?

Każdy oferowany przez nas zbiornik został wykonany z betonu, który jest dodatkowo wzmacniany drutem żebrowanym Fi 8 mm oraz izolowany za pomocą masy asfaltowo-kauczukowej. Efektem jest wysoka odporność na zgniatanie, co pozwala eksploatować wykonane przez nas konstrukcje przez wiele lat, bez obaw o to, że szybko ulegną uszkodzeniu i trzeba je będzie wymienić na nowe.

Bez względu na to, czy zdecydujesz się na szambo betonowe 12 m³, czy Twój wybór padnie na betonowy zbiornik na deszczówkę 10 m³, montaż wykonamy w dogodnym dla Ciebie terminie. Dysponujemy niezbędnym sprzętem, a nasi pracownicy są odpowiedni wyszkoleni, co zapewnia sprawną i profesjonalną realizację usług. Jeśli nie wiesz, jakiego typu zbiornika potrzebujesz, zapewnimy Ci również kompleksowe doradztwo. Skorzystaj z naszej oferty już dziś.