Turek

Piwniczki betonowe, szamba ekologiczne oraz zbiorniki na deszczówkę – Turek i okolice

Szukasz ekologicznych i ekonomicznych rozwiązań dla Twojego domu? Dobrze trafiłeś, bo nasza firma ma to, czego potrzebujesz. W naszej ofercie dostępne są zbiorniki na deszczówkę, betonowe szamba, a także piwniczki ogrodowe betonowe.

Budujesz dom, ale nie masz dostępu do miejskiej kanalizacji zbiorczej? To żaden problem! Zainwestuj w szambo betonowe, które pozwoli Ci na bezpieczne dla środowiska odprowadzanie ścieków.

W naszej ofercie znajdziesz szambo betonowe 12m3 (a także szambo betonowe 10m3), które będą wystarczające zarówno dla domów letniskowych, jak i całorocznych. Dostępne są także inne pojemności.

A jeśli chodzi o inne ekologiczne rozwiązania to oferujemy Ci także betonowy zbiornik na deszczówkę 10000l. To doskonały sposób na oszczędne podlewanie roślin ogrodowych. Betonowy zbiornik na deszczówkę 10m3 gromadzi wodę z opadów, a dzięki solidnej konstrukcji chroni ją przed ewentualnymi zanieczyszczeniami pochodzącymi z ziemi.

Piwnice ogrodowe betonowe – Turek i okoliczne miejscowości

Z kolei dla tych, którym brakuje miejsca do przechowywania proponujemy pojemne piwnice betonowe. To doskonały sposób na przechowywanie przetworów, zapasów żywności, a także rzeczy, z których korzysta się sezonowo. Piwniczki ogrodowe pozwalają na zaoszczędzenie miejsca w domu i zachowanie uporządkowanej przestrzeni. Piwniczka betonowa to gwarancja bezpiecznego przechowywania rzeczy, ponieważ wykonana jest z bardzo trwałego materiału wzmocnionego masą asfaltowo-kauczkukową.

Piwnice ogrodowe pozwalają na zwiększenie przestrzeni do przechowywania wokół domu i są znacznie tańsze niż rozbudowa domu. To idealne rozwiązanie dla domów, które nie mają podpiwniczeń.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z nami!