Katowice

Szamba betonowe, zbiorniki na deszczówkę, piwnice przydomowe – Katowice i okolice

Zajmujemy się produkcją wytrzymałych i szczelnych zbiorników betonowych. Realizujemy zlecenia dla klientów z Katowic oraz okolicznych miejscowości. Oferujemy rozwiązania charakteryzujące się szerokim zastosowaniem. Do odlewu każdej konstrukcji wykorzystujemy wysokiej jakości beton B25 W8. Dodatkowo wzmacniamy zbiorniki drutem żebrowanym fi 8 oraz izolujemy masą asfaltowo-kauczukową.

Oferujemy następujące konstrukcje:

  • betonowe szamba jednokomorowe o pojemności 4 m3, 5 m3, 6 m3, 8 m3, 10 m3 oraz 12 m3,
  • betonowe szamba dwukomorowe o pojemności 6 m3, 8 m3, 10 m3 oraz 12 m3,
  • betonowe zbiorniki na deszczówkę o pojemności 4 m3, 5 m3, 6 m3, 8 m3, 10 m3 oraz 12 m3,
  • przydomowe piwnice betonowe.

Najpopularniejsze szamba betonowe i zbiorniki na deszczówkę

Jedną z najczęściej wybieranych konstrukcji jest szambo betonowe 10m3. Zbiornik oferujemy w wersji jedno i dwukomorowej. Drugi z wariantów pozwala na oddzielenie grubych ścieków i odprowadzenie oczyszczonej wody do gruntu. Równie popularne jest szambo betonowe 12m3, które występuje w wersji niskiej i wysokiej.

W ofercie mamy również trwały i funkcjonalny betonowy zbiornik na deszczówkę 10m3. Podobnie jak pozostałe konstrukcje charakteryzuje się dużą odpornością na zgniatanie. Betonowy zbiornik na deszczówkę 10000l jest dostępny z różnymi wariantami płyty najazdowej oraz wieka. Oferujemy również możliwość montażu dodatkowego kominka oraz czujnika napełnienia.

Skontaktuj się z nami i zainwestuj w solidne, trwałe oraz bezpieczne konstrukcje betonowe.