Zbiorniki betonowe, piwnice ogrodowe – Legnica

Betonowe szamba oraz zbiorniki na deszczówkę – Legnica i okolice

Specjalizujemy się w produkcji zbiorników betonowych na ścieki, deszczówkę i gnojowicę. Realizujemy zlecenia dla klientów z Legnicy. Obsługujemy zarówno osoby prywatne, jak i przedsiębiorców. Dysponujemy rozwiniętym parkiem maszynowym, kompleksowym zapleczem technicznym i wykwalifikowaną kadrą pracowników. Jesteśmy w stanie zaoferować najwyższej jakości zbiorniki wykonane z betonu B25 W8. Konstrukcje są dodatkowo wzmacniane drutem żebrowanym fi 8 oraz masą asfaltowo-kauczukową.

W ofercie mamy m.in.:

Oferowane zbiorniki z betonu dostępne są również w innej pojemności. To ułatwia dopasowanie do indywidualnych potrzeb.

Zbiorniki na deszczówkę z betonu

W ofercie mamy także solidne betonowe zbiorniki na deszczówkę o wysokim poziomie szczelności. Podczas wyboru konstrukcji możesz określić nie tylko pojemność, ale także wybrać konfigurację następujących parametrów:

  • płyta najazdowa w wersji standardowej lub o nośności 5t i 30t,
  • wieko betonowe lub wykonane z żeliwa lekkiego oraz ciężkiego,
  • czujnik napełnienia zbiornika,
  • dodatkowy kominek.

Jednym z najbardziej popularnych produktów jest betonowy zbiornik na deszczówkę 10 m3. Jesteśmy w stanie dostarczyć go w dowolne miejsce na terenie Legnicy. Betonowy zbiornik na deszczówkę 10000l, jak wszystkie nasze konstrukcje, jest objęty 5-letnią gwarancją. Po jego zakupie otrzymasz od nas atest higieniczny oraz aprobatę ITB.

Postaw na wysokiej klasy zbiorniki betonowe. Skontaktuj się z nami i uzyskaj wsparcie w wyborze najlepszych rozwiązań.