Zbiorniki betonowe, piwnice ogrodowe – Kutno

Każdy dom musi mieć system odprowadzania ścieków. Jednak z różnych względów przyłącze do sieci kanalizacyjnej może być czasem niemożliwe lub bardzo kosztowne. Wtedy też sprawdzi się szambo betonowe. Z tego rozwiązania mogą korzystać m.in. mieszkańcy Kutna. Produkty z tej kategorii można kupić u nas.

Solidne szamba betonowe w naszej ofercie

Szambo betonowe 10 m3 lub większe, czyli 12 m3, to zbiornik bezodpływowy, do którego trafiają ścieki z domu. W przeciwieństwie do tych, wykonanych z innych materiałów szambo betonowe 12 m3 lub 10 m3 jest propozycją bardzo trwałą, a tym samym produkt posłuży przez długie lata. Trwałość i solidność betonu jest nieporównywalnie lepsza niż plastiku, z którego są tańsze modele. Oznacza to, że zakup szamba betonowego można postrzegać w kategorii inwestycji.

Betonowy zbiornik na deszczówkę dla dbających o ekologię

Wśród produktów z naszego asortymentu znajdują się też zbiorniki na deszczówkę. Podobnie jak szamba wykonano je z betonu, co znacząco podnosi ich wytrzymałość. Mając betonowy zbiornik na deszczówkę 10000 l, można zadbać o to, by rośliny były nawadniane wodą pozyskaną z opadów. Ponieważ zarówno kwiaty, jak i trawa lepiej reagują na wodę z deszczu niż z kranu, korzyści są podwójne. Betonowy zbiornik na deszczówkę 10 m3 wpłynie na oszczędność wody, mniejsze rachunki i piękniejszy ogród. Dostępne są też zbiorniki w mniejszych i większych rozmiarach, wszystkie są zbrojone drutem żebrowanym i dodatkowo zabezpieczone masą asfaltowo-kauczukową.