Września

Jesteśmy firmą specjalizującą się w produkcji różnego rodzaju zbiorników betonowych, jakie znajdą swoje zastosowanie w wielu gospodarstwach domowych. Dostarczamy je m.in. do Wrześni. W zależności od potrzeb za naszym pośrednictwem można wyposażyć się w szambo betonowe 10 m3, betonowy zbiornik na deszczówkę 10 m3 albo piwniczki betonowe.

Wysokiej klasy zbiorniki betonowe

Nasze szambo betonowe 12 m3 lub 10 m3 jest idealną propozycją w domach, gdzie nie ma opcji podpięcia do zbiorczej sieci odprowadzania ścieków. Do wyboru są zbiorniki jedno i dwukomorowe. Do ich wykonania zastosowaliśmy beton B25 W8, przez co zyskuje się gwarancję, że szambo będzie wytrzymałe i posłuży przez długi czas. Dla jeszcze lepszych parametrów każdy zbiornik jest wzmocniony drutem żebrowanym fi 8 i posiada izolację z masy asfaltowo-kauczukowej. Równie trwały jest betonowy zbiornik na deszczówkę 10000 l lub o innej pojemności. Jest idealną alternatywą dla tanich i podatnych na uszkodzenia zbiorników z tworzywa. Do naszej oferty włączyliśmy cieszące się rosnącą popularnością piwnice ogrodowe betonowe.

Piwniczka betonowa – idealne uzupełnienie nowoczesnego ogrodu

Wśród zasługujących na uwagę produktów są piwnice ogrodowe. W prosty sposób pozwalają zwiększyć przestrzeń do przechowywania żywności lub innych przedmiotów, kiedy dom nie posiada własnej piwnicy. Piwniczki ogrodowe dostępne są w kilku wariantach, więc łatwo dopasować je do swoich potrzeb. Podobnie jak inne zbiorniki piwniczki ogrodowe betonowe są wzmocnione masą asfaltowo-kauczukową. Są przy tym przestronne i nie tylko wiele pomieszczą, ale zapewnią swobodę poruszania.

Przydomowe piwniczki ogrodowe z betonu

Piwnice ogrodowe betonowe to praktyczny pomysł na zwiększenie powierzchni do przechowywania. Jeśli mieszkasz w niepodpiwniczonym domu, to powinieneś zastanowić się nad taką alternatywą. Rozbudowa w obrębie bryły budynku może być bardzo kosztowna. Piwniczka betonowa idealnie wkomponuje się w otoczenie. Jednocześnie zapewni dużą ilość miejsca do przechowywania produktów żywnościowych oraz różnego rodzaju sprzętów.

Piwnice ogrodowe wykonujemy z wysokiej klasy betonu. Jest on odporny na działanie niekorzystnych czynników atmosferycznych. Konstrukcje wykazują doskonałe parametry izolacyjności termicznej. Dzięki temu możesz przechowywać w nich produkty wymagające stabilnej temperatury i wilgotności. Piwniczka betonowa jest dostępna w kilku wariantach. Jej wymiary to 300x240x 210 lub 350x240x250 cm. W ofercie mamy również piwniczki betonowe z przedsionkiem. To Ty wybierasz, które rozwiązanie będzie dla Ciebie optymalne.

Postaw na solidne i trwałe piwniczki ogrodowe betonowe. Wybierz funkcjonalne miejsce do przechowywania żywności oraz sprzętów.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty klientów z miast:

Poznań, Gniezno, Września, Leszno, Jarocin, Kalisz, Konin, Turek, Wolsztyn, Nowy Tomyśl, Zielona Góra, Inowrocław, Bydgoszcz, Nakło nad Notecią, Chojnice, Świece, Tuchola, Brodnica, Piła, Wałcz, Chodzież, Wągrowiec, Gdańsk, Elbląg, Ostróda, Olsztyn, Białystok, Bielsk Podlaski, Łomża, Wrocław, Lubin, Legnica, Trzebnica, Środa śląska, Oleśnica, Częstochowa, Kluczbork, Wieluń, Opole, Strzelce Opolskie, Bytom, Zabrze, Gliwice, Katowice, Tychy, Rybnik, Jastrzębie Zdrój, Bielsko Biała, Racibórz, Wisła, Żywiec, Istebna, Olsztyn, Jasna Góra, Dąbrowa Górnicza, Lubliniec, Oświęcim, Radomsko, Mińsk Mazowiecki, Kutno, Łódź, Warszawa, Rawa Mazowiecka, Tomaszów Mazowiecki, Płock, Piotrków Trybunalski, Sochaczew, Ostrów Wielkopolski, Sieradz, Bełchatów, Grodzisk Mazowiecki, Łowicz, Uniejów, Kępno, Skierniewice, Płońsk, Pułtusk, Legionowo, Pruszków, Garwolin, Piaseczno, Otwock, Marki oraz okolic.