Września

Jesteśmy firmą specjalizującą się w produkcji różnego rodzaju zbiorników betonowych, jakie znajdą swoje zastosowanie w wielu gospodarstwach domowych. Dostarczamy je m.in. do Wrześni. W zależności od potrzeb za naszym pośrednictwem można wyposażyć się w szambo betonowe 10 m3, betonowy zbiornik na deszczówkę 10 m3 albo piwniczki betonowe.

Wysokiej klasy zbiorniki betonowe

Nasze szambo betonowe 12 m3 lub 10 m3 jest idealną propozycją w domach, gdzie nie ma opcji podpięcia do zbiorczej sieci odprowadzania ścieków. Do wyboru są zbiorniki jedno i dwukomorowe. Do ich wykonania zastosowaliśmy beton B25 W8, przez co zyskuje się gwarancję, że szambo będzie wytrzymałe i posłuży przez długi czas. Dla jeszcze lepszych parametrów każdy zbiornik jest wzmocniony drutem żebrowanym fi 8 i posiada izolację z masy asfaltowo-kauczukowej. Równie trwały jest betonowy zbiornik na deszczówkę 10000 l lub o innej pojemności. Jest idealną alternatywą dla tanich i podatnych na uszkodzenia zbiorników z tworzywa. Do naszej oferty włączyliśmy cieszące się rosnącą popularnością piwnice ogrodowe betonowe.

Piwniczka betonowa – idealne uzupełnienie nowoczesnego ogrodu

Wśród zasługujących na uwagę produktów są piwnice ogrodowe. W prosty sposób pozwalają zwiększyć przestrzeń do przechowywania żywności lub innych przedmiotów, kiedy dom nie posiada własnej piwnicy. Piwniczki ogrodowe dostępne są w kilku wariantach, więc łatwo dopasować je do swoich potrzeb. Podobnie jak inne zbiorniki piwniczki ogrodowe betonowe są wzmocnione masą asfaltowo-kauczukową. Są przy tym przestronne i nie tylko wiele pomieszczą, ale zapewnią swobodę poruszania.

Przydomowe piwniczki ogrodowe z betonu

Piwnice ogrodowe betonowe to praktyczny pomysł na zwiększenie powierzchni do przechowywania. Jeśli mieszkasz w niepodpiwniczonym domu, to powinieneś zastanowić się nad taką alternatywą. Rozbudowa w obrębie bryły budynku może być bardzo kosztowna. Piwniczka betonowa idealnie wkomponuje się w otoczenie. Jednocześnie zapewni dużą ilość miejsca do przechowywania produktów żywnościowych oraz różnego rodzaju sprzętów.

Piwnice ogrodowe wykonujemy z wysokiej klasy betonu. Jest on odporny na działanie niekorzystnych czynników atmosferycznych. Konstrukcje wykazują doskonałe parametry izolacyjności termicznej. Dzięki temu możesz przechowywać w nich produkty wymagające stabilnej temperatury i wilgotności. Piwniczka betonowa jest dostępna w kilku wariantach. Jej wymiary to 300x240x 210 lub 350x240x250 cm. W ofercie mamy również piwniczki betonowe z przedsionkiem. To Ty wybierasz, które rozwiązanie będzie dla Ciebie optymalne.

Postaw na solidne i trwałe piwniczki ogrodowe betonowe. Wybierz funkcjonalne miejsce do przechowywania żywności oraz sprzętów.