Zbiorniki betonowe, piwnice ogrodowe -Bełchatów

Szamba betonowe jednokomorowe i dwukomorowe 10m3 i 12m3 – Bełchatów i okolice

Mieszkasz w okolicy Bełchatowa i nie masz możliwości podłączenia się do sieci zbiorczej, która odprowadza zanieczyszczenia? Dobrze trafiłeś, bo mamy dla Ciebie gotowe rozwiązanie.

Jednym z nich jest szambo betonowe 12m3, które doskonale sprawdza się przy gospodarstwach domowych. Betonowa konstrukcja jest bardzo trwała m.in. dzięki wzmocnieniu jej drutem żebrowanym fi 8. Dodatkową izolację stanowi masa asfaltowo-kauczukowa. To wszystko sprawia, że oferowane przez nas produkty (nie ważne czy to szambo betonowe 10m3 jednokomorowe czy też dwukomorowe) są w pełni bezpieczne dla środowiska.

Każde zamówienie realizujemy według indywidualnych zapotrzebowań. Bez najmniejszego problemu dobierzemy wieko oraz płytę najazdową. Również wielkość i ilość szamb wykonamy na Twoje zamówienie.

Betonowy zbiornik na deszczówkę 1000l – ekologiczne rozwiązanie w Twoim domu

Jeśli chcesz dodatkowo zadbać o środowisko w okolicy Bełchatowa postaw na ekologiczne rozwiązania, takie jak betonowy zbiornik na deszczówkę 10m3. Gromadzona w ten sposób woda pozwala na wykorzystanie jej do podlewania roślin, a jednocześnie pomaga Ci w domowych oszczędnościach.

Beton to materiał bardzo trwały i lepszy niż plastik. Dlatego wybierając nasze rozwiązania wybierasz to, co najlepsze. Skontaktuj się z nami by poznać ofertę dla mieszkańców Bełchatowa.