Kalisz

Szamba betonowe i zbiorniki na deszczówkę – Kalisz i okolice

Brak obecności sieci kanalizacyjnej to problem dla wielu gospodarstw domowych. Aby jednak móc wygodnie mieszkać najlepszym rozwiązaniem jest wkopanie zbiornika na szambo. To wręcz niezbędny element instalacji sanitarnej w tego typu miejscach. Betonowe zbiorniki to dobry wybór na lata. Są trwałe, odporne na czynniki zewnętrzne i wykazują bardzo wysoką szczelność. Dzięki temu zbiorniki betonowe spełniają wszystkie restrykcyjne normy dotyczące środowiska i zagospodarowania przestrzennego. Szambo betonowe 10 m3 i szambo betonowe 12 m3 sprawdzą się najlepiej w warunkach domowych i na potrzeby kilkuosobowych rodzin. Konstrukcja szamba betonowego została odpowiednio uzbrojona i odlana z betonu wysokiej klasy B25.

W ofercie w Kaliszu i okolicach można znaleźć:

  • szamba betonowe jednokomorowe o pojemności 4 m3/5 m3/6 m3/8 m3/10 m3/12 m3,
  • szamba betonowe dwukomorowe o pojemności 6 m3/8 m3/10 m3/12 m3,
  • zbiorniki na deszczówkę o pojemności 4 m3/5 m3/6 m3/8 m3/10 m3/12 m3,
  • piwnice przydomowe.

Zbiorniki na deszczówkę w Kaliszu i okolicach

Betonowy zbiornik na deszczówkę 10000 l pozwala na każdorazowe zbieranie wody po opadach i wykorzystywanie jej na potrzeby domowników. Betonowy zbiornik na deszczówkę 10 m3 może mieć dodatkowe wyposażenie w postaci czujnika poziomu napełnienia i płyty najazdowej.

Montując szambo betonowe i zbiornik na deszczówkę można stworzyć komplementarny zestaw sanitarny, który pozwoli na stworzenie systemu kanalizacyjnego i gromadzenie wody.